Trwa ładowanie...
das1iaf
das1iaf

Patryk Jaki: mam żal do Nawałki. Zieliński powinien grać

- Uważam, że Zieliński powinien grać. Miał fantastyczny sezon w Serie A. Kiedyś marzyliśmy, żeby jakikolwiek piłkarz grał w Serie A, a on trafił do jedenastki odkryć sezonu według prestiżowych dzienników włoskich i siedzi na ławce. A zamiast niego gra utalentowany zawodnik, ale jednak przeciętny w polskiej lidze. Ja tego nie potrafię zrozumieć. Tym bardziej, że Zieliński ma walory ofensywne i byłby dobrym uzupełnieniem Krychowiaka. Byłem we Francji na meczu z Irlandią Płn. i widziałem to, co wielu kibiców - problemy w środku pola. I tutaj dałoby się wyciągnąć więcej - mówił w #dziejesienazywo wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
das1iaf

Patryk Jaki podkreślił, że personalnie mamy jedną z najlepszych reprezentacji w historii. - Teraz zadaniem trenera jest, żeby zrobić drużynę. Nigdy nie mieliśmy takiego napastnika jak Krychowiak, który był królem strzelców Bundesligi i jest jednym z najlepszych pomocników defensywnych na świecie. Mamy jednego z najlepszych obrońców Serie A - Kamila Glika. Wśród bramkarzy możemy wybierać - każdy gra w silnej lidze w pierwszym składzie. Ciągle uważam, że możemy z tego wycisnąć więcej - mówił.

Wiceszef resortu sprawiedliwości przyznał, że liczy na zwycięstwo z Niemcami i trzyma kciuki za naszą reprezentację. - Najwyższy czas. Te lata upokorzeń będziemy mieć już za sobą, mam nadzieję - dodał.

A co jak dziś nie wygramy? - Mamy jeszcze mecz z Ukrainą - co najmniej remis da nam wyjście z grupy - przypomniał Jaki.

- Nie będę pytał, co im pan zrobi, jak nie wygrają - zażartował prowadzący #dziejesienazywo Jacek Żakowski. - Nie aresztuję, wyjątkowo - odparł ze śmiechem wiceminister.

das1iaf

Podziel się opinią

Share
das1iaf
das1iaf
Więcej tematów