Trwa ładowanie...

Para z Ameryki wydała pół miliona dolarów na operacje plastyczne upodabniające ich do Kena i Barbie

• Justin (35 l.) i Pixee (26 l.) to para z Ameryki, która jest uzależniona od operacji plastycznych
• Jak sami przyznają wydali ponad 500 tys. dolarów na operacje, które miały na celu zbliżyć ich ciała do "idealnych"
• Razem przeszli ponad blisko 400 zabiegów kosmetycznych

Share
Para z Ameryki wydała pół miliona dolarów na operacje plastyczne upodabniające ich do Kena i Barbie
Źródło: Barcroft
dq3ixoe

Oto Pixee i Justin, para która wygrała konkurs na najładniej i najbardziej "ulepszone" przez chirurgów plastycznych ciała. Teraz występują we własnym programie telewizyjnym, dzieląc się swoim życiem z widzami.

Modelka Pixee to 26-latka, która przeszła 17 operacji, między innymi: usunięcie sześciu żeber, cztery zabiegi powiększenia piersi i liposukcję – za wszystko zapłaciła ze swoich oszczędności i pieniędzy przysyłanych jej przez fanów.

dq3ixoe

Justin Jedlica, lat 35, przeszedł w swoim życiu zawrotną liczbę 340 zabiegów kosmetycznych. 5 korekt nosa, implanty w ramionach, plecach, bicepsach, policzkach i pośladkach, to tylko nieliczne z nich.

Operacje plastyczne zniszczyły poprzednie związki tej dwójki. Oboje twierdzą, że są teraz szczęśliwi, ale nie mogą zaprzeczyć faktom. Justin rozwiódł się ze swoim mężem, a Pixee jest zdeterminowana aby miłość nie weszła w drogę jej kolejnym operacjom.

„Póki co, daliśmy sobie spokój z miłością. Poświęcamy się zabiegom i nie przestaniemy dopóki nie osiągniemy wymarzonego wyglądu.” mówi kobieta.

Dzięki swojej "pasji", para ta stała się sławna. Wielu ludzi rozpoznaje ich, gdy spacerują ulicami Las Vegas. Niektórzy proszą o wspólne zdjęcie. Inni patrzą na nich jednak z niedowierzaniem i potępieniem, argumentując słusznie, że taka liczba zabiegów w końcu odbije się na ich zdrowiu.

dq3ixoe

Podziel się opinią

Share
dq3ixoe
dq3ixoe
Więcej tematów