Trwa ładowanie...
d1z7i6o
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Papież poprosił o nowy argentyński paszport i dowód osobisty

Papież Franciszek chce podróżować po świecie jako obywatel Argentyny i z tego powodu poprosił władze swej ojczyzny o nowy paszport i dowód osobisty - poinformował w Buenos Aires minister spraw wewnętrznych Florencio Randazzo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Papież poprosił o nowy argentyński paszport i dowód osobisty
(PAP/EPA, Fot: Angelo Carconi)
d1z7i6o

Szef MSW Argentyny wyjaśnił, że wniosek papieża został złożony w ambasadzie tego państwa w Rzymie.

- To kolejny gest papieża wobec naszego kraju, który napełnia nas dumą - oświadczył minister, cytowany przez agencję Ansa.

Nowe dokumenty dla Franciszka zostaną wysłane do watykańskiego Domu świętej Marty, gdzie mieszka. Paszport potrzebny będzie papieżowi w maju, gdy uda się z pielgrzymką do Ziemi Świętej.

d1z7i6o

Podziel się opinią

Share

d1z7i6o

d1z7i6o
Więcej tematów