Trwa ładowanie...
d17ovv1

Owsiak walczy o seniorów. Oglądaj teledysk i wspieraj WOŚP

Od tej chwili możesz wesprzeć WOŚP nie odchodząc od komputera. Za każde odtworzenie teledysku „Stary Człowiek i Może” firma Play przekazuje pieniądze na konto fundacji Jurka Owsiaka.
Share
d17ovv1

Pieniądze zebrane podczas 25 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaną przekazane na zakup sprzętów medycznych dla najmłodszych i najstarszych pacjentów. W tym roku Owsiak walczy nie tylko o godne warunki medyczne dla seniorów, ale także o ich godną pozycję w społeczeństwie.
W sieci pojawił się teledysk „Stary Człowiek i Może”, którego każde wyświetlenie jest finansowym wsparciem dla fundacji. W klipie występują m.in. znani polscy youtuberzy, aktorka Basia Kurdej-Szatan oraz członkowie Dancingu Międzypokoleniowego, skupiającego pasjonatów muzycznych w każdym wieku. Autorem tekstu i reżyserem klipu jest Maciej Dąbrowski, znany jako Człowiek Warga z internetowego programu „Z Dupy”. Teledysk w zabawny sposób przełamuje stereotyp starego, nieporadnego człowieka i walczy ze społecznym wykluczeniem seniorów.
W zależności od liczby wyświetleń telefonia Play przekazuje na konto fundacji Jurka Owsiaka określona sumę pieniędzy. Na stronie playdlawosp.pl czytamy, że odsłony są przeliczane na pieniądze za pomocą dynamicznego algorytmu, uzależnionego od intensywności ruchu generowanego przez użytkowników .
Do tej pory teledysk wyświetlono ponad 290 tys. razy, a na konto fundacji trafiło ponad 31 tys. zł. Oby tak dalej! Akcja trwa do 15 stycznia.
Opracowała Marianna Fijewska

d17ovv1

Podziel się opinią

Share
d17ovv1
d17ovv1
Więcej tematów