Trwa ładowanie...
d1q4wcr

Owsiak daje Mazurek 48 godzin na przeprosiny. "Zobaczę - odpuszczę"

Szef WOŚP zareagował na wpis rzeczniczki PiS w mediach społecznościowych, do którego dołączony był mem m.in ze zdjęciem budynku podpisane jako "Namiot Jerzego Owsiaka". "Proszę o natychmiastowe przeprosiny" - napisał Owsiak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szef WOŚP: proszę o natychmiastowe przeprosiny za "namiot Jurka Owsiaka"
Szef WOŚP: proszę o natychmiastowe przeprosiny za "namiot Jurka Owsiaka" (Forum, Fot: Michał Dyjuk/Reporter)
d1q4wcr

Jerzy Owsiak domaga się przeprosin za mem, który wicemarszałek Sejmu dołączyła do tweeta z apelem do opozycji o merytoryczne argumenty w sporze politycznym. Na początku wpisu nawiązała do zarzutów opozycji o to, że Jarosław Kaczyński w rzeczywistości nie żyje tak skromnie, jak by chciał, aby oceniali to wyborcy.

"Internauci szybko porównali, jak mieszka 'bogacz' J.Kaczyński i 'BIEDACY' z totalnej opozycji oraz środowisko, które ją wspiera" - (pisownia oryg. - przyp. red.) stwierdziła i załączyła mem ze zdjęciami podpisanymi: "Pałac Jarosława Kaczyńskiego", "Norka Tomasza Lisa", "Altanka Radka Sikorskiego", "Namiot Jurka Owsiaka", "Chałupka Grzegorza Schetyny" oraz "Lepianka Lecha Wałęsy".

Szef Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uznał to za obrazę i zażądał przeprosin. "Pani Beato Mazurek! Ja, Jurek Owsiak, proszę o natychmiastowe przeprosiny za "namiot Jurka Owsiaka". Po prostu słowo "przepraszam" - i odpuszczam! To prosty zabieg, który proszę uczynić na swoim Twitterze" - zaapelował.

d1q4wcr

"Zobaczę - odpuszczę"

"I uprzejmie proszę dać znać, że Pani to uczyniła. Zobaczę - odpuszczę. Jurek Owsiak, prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, do której należy pokazany przez Panią budynek, gdzie prowadzone są szkolenia wolontariuszy Pokojowego Patrolu. Na świadków powołam ponad 10 tysięcy osób, które tutaj w budynku Uniwersytetu WOŚP w Ośrodek Szkoleniowy Szadowo-Młyn ukończyły kursy wolontariackie" - wyjaśnił w swoim wpisie na Facebooku.

"Zresztą co ja mówię! Bardzo proszę wszystkich, którzy tam kończyli szkolenia WOŚP, aby już pisali do Pani Beaty na adres Biura Poselskiego" - dodał szef WOŚP.

Zaznaczył też, że na przeprosiny czeka 48 godzin.

d1q4wcr

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: „Czarna lista” Wałęsy. Borys Budka idzie krok dalej

d1q4wcr

Podziel się opinią

Share

d1q4wcr

d1q4wcr
Więcej tematów