Trwa ładowanie...
d3m49e3
d3m49e3

Otwarcie ogólnopolskiego sezonu motocyklowego na Bemowie już w niedzielę

Na wszystkich miłośników motocykli w najbliższą niedzielę, 15 kwietnia na Lotnisku Bemowo czeka ogólnopolskie otwarcie sezonu. Moto Piknik 2012 wystartuje o godzinie 10.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3m49e3

Na fanów jednośladów podobnie jak w ubiegłych edycjach czekają liczne atrakcje. Piknik uświetnią pokazy stuntów motocyklowych, http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/1347521,wygraj-podwojny-bilet-na-passion-de-buena-vista-w-sali,id,t.html;konkursy,zabawy dla najmłodszych uczestników zlotu, a także zawody sprawnościowe dla zagorzałych użytkowników motocykli.

W tym roku o godzinie 12 ksiądz, czynny motocyklista poświeci jednoślady. O godzinie 15 odbędzie się największa w Polsce parada motocyklowa, której powrót na piknik planowany jest godzinę później.

- W ciągu parady, która będzie trwała około godzinę, dla wszystkich osób, które w tym czasie przyjdą na Lotnisko Bemowo będą organizowane specjalne atrakcje. Przez cały dzień organizatorzy zapewnią wszystkim uczestnikom liczne rozrywki. Spodziewamy się około 5 tysięcy osób. Zapraszamy wszystkich serdecznie - powiedział nam rzecznik prasowy dzielnicy Bemowo, Michał Łukasik.

d3m49e3

W 12. już edycji pikniku nie zabraknie bazaru motocyklowego, na którym nie tylko będzie można zapoznać się z ofertami jednośladów, ale także zakupić akcesoria związane z branżą motocyklową.

Zlot zakończy się o godzinie 19:00.

Przeczytaj więcej w serwisie

d3m49e3

Podziel się opinią

Share

d3m49e3

d3m49e3
Więcej tematów