Trwa ładowanie...
d4gn85i

Oszust schował się przed policjantami w garderobie

Warszawska policja zatrzymała oszusta, który podając się za właściciela mieszkania, pobierał pieniądze od osób zainteresowanych jego wynajęciem. Mężczyzna przed policjantami próbował ukryć się w garderobie. 28-latek został aresztowany na trzy miesiące, grozi mu kara do ośmiu lat więzienia.

Share
d4gn85i

28-letni Radosław P., który wynajmował mieszkanie, chciał na nim zarobić proponując innym wynajęcie tego samego lokalu bez wiedzy właściciela. - Podając się za właściciela, proponował wynajęcie mieszkania po okazyjnej cenie. Od dwóch osób pobrał zaliczki, po czym zniknął - powiedziała Dorota Tietz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Mężczyzna przy podpisywaniu umów posługiwał się nieprawdziwymi danymi osobowymi. Wstępnie straty oszacowano na prawie 4 tysiące złotych.

Policja zatrzymała go w mieszkaniu kolegi na Ursynowie. - Mężczyzna przed funkcjonariuszami próbował ukryć się w garderobie. Był zaskoczony, nie przypuszczał, że policjanci tak szybko wpadną na jego trop. Był pewien, że posługując się fałszywymi danymi osobowymi, uniknie odpowiedzialności - dodała Tietz.

28-latek jest dobrze znany warszawskiej policji. W przeszłości był notowany za przestępstwa przeciwko mieniu.

d4gn85i

Podziel się opinią

Share
d4gn85i
d4gn85i
Więcej tematów