Trwa ładowanie...

Oszukał właściciela kantoru w Częstochowie na dużą kwotę. Rozpoznajesz go?

Częstochowska policja poszukuje mężczyzny, który oszukał właściciela kantoru na 40 tys. euro. Na podstawie rysopisów podanych przez świadków, sporządzono portret pamięciowy poszukiwanego. Rozpoznajesz go?

Share
Oszukał właściciela kantoru w Częstochowie na dużą kwotę. Rozpoznajesz go?Źródło: Policja
d4411ne

Do zdarzenia doszło w kantorze wymiany walut przy Al. Najświętszej Marii Panny w Częstochowie.

"Nieznany mężczyzna w wieku około 60-65 lat i 160 cm wzrostu, wszedł do punktu wymiany walut i przekazał, że chce kupić większą ilość euro. Pracownicy uznali, że mogą dużo zarobić i postanowili przygotować dla klienta kwotę 40 tys. euro" - przekazało Wirtualnej Polsce biuro prasowe śląskiej policji.

- Następnego dnia pieniądze zostały przekazane klientowi do przeliczenia. W tym czasie w lokalu pojawił się ktoś, kto prawdopodobnie celowo odwrócił uwagę pracowników kantoru. Poszukiwany, wykorzystując nieuwagę personelu, przełożył pieniądze do swojej walizki i wyszedł. Tym samym doprowadził właściciela do strat w wysokości 186 tys. złotych - dodają śledczy.

Policja apeluje do osób, które rozpoznają poszukiwanego mężczyznę, o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod nr tel. 34 369 14 23, 34 369 12 55 lub 997. Śledczy gwarantują anonimowość.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d4411ne
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4411ne
Więcej tematów