Trwa ładowanie...
d3g6ie5

Oszukał właściciela kantoru w Częstochowie na dużą kwotę. Rozpoznajesz go?

Częstochowska policja poszukuje mężczyzny, który oszukał właściciela kantoru na 40 tys. euro. Na podstawie rysopisów podanych przez świadków, sporządzono portret pamięciowy poszukiwanego. Rozpoznajesz go?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oszukał właściciela kantoru w Częstochowie na dużą kwotę. Rozpoznajesz go?
(Policja)
d3g6ie5

Do zdarzenia doszło w kantorze wymiany walut przy Al. Najświętszej Marii Panny w Częstochowie.

"Nieznany mężczyzna w wieku około 60-65 lat i 160 cm wzrostu, wszedł do punktu wymiany walut i przekazał, że chce kupić większą ilość euro. Pracownicy uznali, że mogą dużo zarobić i postanowili przygotować dla klienta kwotę 40 tys. euro" - przekazało Wirtualnej Polsce biuro prasowe śląskiej policji.

- Następnego dnia pieniądze zostały przekazane klientowi do przeliczenia. W tym czasie w lokalu pojawił się ktoś, kto prawdopodobnie celowo odwrócił uwagę pracowników kantoru. Poszukiwany, wykorzystując nieuwagę personelu, przełożył pieniądze do swojej walizki i wyszedł. Tym samym doprowadził właściciela do strat w wysokości 186 tys. złotych - dodają śledczy.

Policja apeluje do osób, które rozpoznają poszukiwanego mężczyznę, o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod nr tel. 34 369 14 23, 34 369 12 55 lub 997. Śledczy gwarantują anonimowość.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d3g6ie5

Podziel się opinią

Share
d3g6ie5
d3g6ie5