Trwa ładowanie...
d1phjw6
d1phjw6
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Osiem osób, w tym dwoje dzieci, zginęło w pożarze w Paryżu

W pożarze bloku mieszkalnego na północy Paryża zginęło osiem osób, w tym dwoje dzieci. Dwie spośród ofiar zginęły wyskakując z okna. Czworo rannych trafiło do szpitala - poinformowała paryska policja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1phjw6

Pożar wybuchł około godz. 4.30 na parterze budynku i rozprzestrzenił się przez klatkę schodową. W akcji ratunkowo-gaśniczej wzięło udział ponad 100 strażaków. Przyczyny pożaru nie są na razie znane; policja bada, czy mogło dojść do podpalenia.

Rzecznik MSW Francji Pierre-Henry Brandet powiedział w wywiadzie dla telewizji TV BFM, że na kilka godzin przed wybuchem tego pożaru straż ugasiła w nocy niewielki pożar w pobliżu tego samego budynku.

d1phjw6

Podziel się opinią

Share

d1phjw6

d1phjw6
Więcej tematów