Trwa ładowanie...
d13gv53

Orkan Friederike wkroczyła do Polski. Czekamy na Wasze zdjęcia

Orkan, który wyrządził już szkody w niemal całej Europie, wkracza do Polski. Mieszkańcy 14 województw muszą przygotować się na silny wiatr i intensywne opady śniegu. Jeśli Friederike już do Was dotarła, wyślijcie nam zdjęcia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wydano ostrzeżenia dla 14 województw
Wydano ostrzeżenia dla 14 województw (PAP/EPA)
d13gv53

IMGiW wydało ostrzeżenia dla niemal całej Polski. Synoptycy alarmują przed lodową burzą, której będzie towarzyszył intensywny wiatr o prędkości dochodzącej do 150 km/h.

Wichura, która właśnie weszła do Polski, wcześniej wyrządziła szkody m.in. w Holandii, gdzie silny wiatr przewracał samochody i ciężarówki oraz w Niemczech, gdzie do jutra wstrzymano wszystkie pociągi dalekobieżne.

Jeśli intensywna pogoda dotarła do Waszej miejscowości, zróbcie zdjęcie i wyślijcie do naszej redakcji na adres dziejesie@wp.pl. Wysyłając fotografię potwierdzasz, że to ty jesteś autorem i zgadzasz się na wykorzystanie jej na portalu Wirtualna Polska, naszych profilach na Facebooku i Instagramie oraz w Telewizji WP, jak również, że wszystkie osoby utrwalone w tych materiałach wyraziły zgodę na takie wykorzystanie.

d13gv53

Podziel się opinią

Share

d13gv53

d13gv53
Więcej tematów