Trwa ładowanie...

Opublikował w internecie zdjęcie syna, trzymającego odciętą głowę syryjskiego żołnierza

Obywatel Australii Khaled Sharrouf, dżihadysta ścigany za terroryzm, opublikował na Twitterze szokujące zdjęcie swojego 7-letniego syna. Chłopiec trzyma odciętą głowę syryjskiego żołnierza.

Share
Opublikował w internecie zdjęcie syna, trzymającego odciętą głowę syryjskiego żołnierza
Źródło: Twitter
d1iijr4

Zdjęcie wykonano w ubiegłym roku najprawdopodobniej w mieście Ar-Rakka w północnej części Syrii. Na Twitterze pojawiło się trzy dni temu. 7-letni chłopiec trzyma na nim oburącz za włosy odciętą głowę syryjskiego żołnierza. Fotografia opatrzona jest podpisem: "Thats my boy".

Khaled Sharrouf, członek organizacji Państwo Islamskie, jest podejrzany o terroryzm. Z Australii wymknął się wraz z żoną i dziećmi, używając paszportu brata. Obecnie ścigany jest również za zbrodnie popełnione w Syrii i Iraku.

Premier Australii Tony Abbott powiedział, że fotografia jest kolejnym dowodem na barbarzyński charakter organizacji.

Sharrouf opublikował również swoje zdjęcie z głową żołnierza, podpisane "What a head". Na innym widać synów terrorysty w strojach moro z karabinami maszynowymi i pistoletami.

Lider muzułmanów z Sydney Keysar Trad zdecydowanie potępił Państwo Islamskie, a jego członków nazwał bandytami i mordercami. - Oni nie mają nic wspólnego z islamem - podkreślił.

d1iijr4

Podziel się opinią

Share
d1iijr4
d1iijr4
Więcej tematów