ycipk-2xwed3

Opinia biegłych w sprawie śmierci Madzi z Sosnowca

Jeszcze cztery dni mają biegli na dostarczenie opinii, które zlecili śledczy z Katowic badający zagadkę śmierci Madzi (+6 mies.). To termin, który i tak przedłużyła prokuratura.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Opinia biegłych w sprawie śmierci Madzi z Sosnowca
(Archiwum)
ycipk-2xwed3

Minęło dwa i pół miesiąca od tragedii w Sosnowcu, a śledztwo w sprawie tragicznej śmierci Madzi wciąż trwa. Śledczy zasłaniając się tajemnicą i dobrem postępowania częściej milczą niż udzielają cząstkowych odpowiedzi na wiele pytań, które zadają sobie Polacy: Jak zginęła dziewczynka? Kiedy i kto ją zakopał w gruzach? Czy matka rzeczywiście działała sama?

Prokuratura nie chce potwierdzić informacji podanych przez Krzysztofa Rutkowskiego dotyczących piątkowej wizji lokalnej, która ma zostać przeprowadzona z udziałem Bartłomieja (23 l.) i Katarzyny (22 l.) Waśniewskich. Może być ona kluczowa. Czy Katarzyna wyjawi śledczym inną wersję wydarzeń z 24 stycznia br.? Czy powie dlaczego wymyśliła bajkę o porywaczu?

– Nie udzielamy informacji dotyczących prowadzonego śledztwa – powiedziała Agnieszka Wichary, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Katowicach. Zapytana o to, czy wpłynęły już opinie biegłych dotyczące pozostałych zleconych ponad półtorej miesiąca temu badań Wichary odpowiedziała: – Termin otrzymania opinii od biegłych został przesunięty do połowy kwietnia. Mam nadzieję, że do tego czasu one wpłyną.

ycipk-2xwed3

Polecamy wydanie internetowe Fakt.pl:
Mojego syna porwali wiejscy gangsterzy!

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2xwed3

ycipk-2xwed3
ycipk-2xwed3