Trwa ładowanie...
dz6fk0b
tygodniki

Okładki tygodników. Na "jedynkach" Kamil Glik, Paweł Kukiz, Vincent V. Severski i imigracyjna ośmiornica

Mundialowe emocje w "Newsweeku" i historia Kamila Glika. Z kolei we "Wproście" Kukiz'15 na granicy rozpadu, a w "Do Rzeczy" szokujące fakty z życia Vincenta V. Severskiego. I najmocniejsza "jedynka" tygodnika "Sieci", o kulisach działania mafii sprowadzającej do Polski imigrantów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiadomo, jak wyglądają poniedziałkowe wydania tygodników
Wiadomo, jak wyglądają poniedziałkowe wydania tygodników (WP.PL)
dz6fk0b

Wiadomo, jak wyglądają poniedziałkowe wydania tygodników. Zdecydowanie najmocniejsza "jedynka" to materiał w nowym numerze "Sieci". Dziennikarze twierdzą, że odkryli szokującą prawdę - "w systemie międzynarodowym jest dziura, przez którą mafia nielegalnie ściąga do Polski nawet dziesiątki tysięcy osób rocznie".

Ta prawdziwa pajęczyna pośredników i firm słupów ma być skupiona wokół agencji fałszujących dokumentację konieczną do uzyskania kart pobytu. W grę mają wchodzić gigantyczne pieniądze i wyspecjalizowane metody oszukiwania urzędów oraz służb. Więcej w nowym wydaniu "Sieci".

Z kolei we "Wproście" na tapecie znalazł się Paweł Kukiz. Dziennikarze opisują problemy Kukiz'15. Lider i jego ruch tuż przed wyborami samorządowymi są na skraju rozpadu i mogą zmieść tę formację ze sceny politycznej. O problemach ruchu pisze Marcin Dobski.

Okładka "Newsweeka" w klimacie mundialu 2018 w Rosji, a na niej Kamil Glik, lider obrony polskiej reprezentacji. "Fascynująca historia chłopaka, który się uparł, że nie będzie takiej przeszkody, która go powstrzyma" - zapowiedział Tomasz Lis, redaktor naczelny tygodnika.

A na koniec efekt śledztwo dziennikarzy "Do Rzeczy". "Kim pan jest, panie Severski? Dziś szpieg-celebryta i pisarz. Kogo zwalczał w PRL jako oficer SB? Sekrety życia Vincenta V. Severskiego" - wyczytujemy z okładki pisma.

dz6fk0b

Podziel się opinią

Share

dz6fk0b

dz6fk0b
Więcej tematów