Trwa ładowanie...
tygodniki
Tomek Orszulak
17-06-2018 19:42

Okładki tygodników. Na "jedynkach" Kamil Glik, Paweł Kukiz, Vincent V. Severski i imigracyjna ośmiornica

Mundialowe emocje w "Newsweeku" i historia Kamila Glika. Z kolei we "Wproście" Kukiz'15 na granicy rozpadu, a w "Do Rzeczy" szokujące fakty z życia Vincenta V. Severskiego. I najmocniejsza "jedynka" tygodnika "Sieci", o kulisach działania mafii sprowadzającej do Polski imigrantów.

Okładki tygodników. Na "jedynkach" Kamil Glik, Paweł Kukiz, Vincent V. Severski i imigracyjna ośmiornicaŹródło: WP.PL
d2mscb2
d2mscb2

Wiadomo, jak wyglądają poniedziałkowe wydania tygodników. Zdecydowanie najmocniejsza "jedynka" to materiał w nowym numerze "Sieci". Dziennikarze twierdzą, że odkryli szokującą prawdę - "w systemie międzynarodowym jest dziura, przez którą mafia nielegalnie ściąga do Polski nawet dziesiątki tysięcy osób rocznie".

Ta prawdziwa pajęczyna pośredników i firm słupów ma być skupiona wokół agencji fałszujących dokumentację konieczną do uzyskania kart pobytu. W grę mają wchodzić gigantyczne pieniądze i wyspecjalizowane metody oszukiwania urzędów oraz służb. Więcej w nowym wydaniu "Sieci".

Z kolei we "Wproście" na tapecie znalazł się Paweł Kukiz. Dziennikarze opisują problemy Kukiz'15. Lider i jego ruch tuż przed wyborami samorządowymi są na skraju rozpadu i mogą zmieść tę formację ze sceny politycznej. O problemach ruchu pisze Marcin Dobski.

Okładka "Newsweeka" w klimacie mundialu 2018 w Rosji, a na niej Kamil Glik, lider obrony polskiej reprezentacji. "Fascynująca historia chłopaka, który się uparł, że nie będzie takiej przeszkody, która go powstrzyma" - zapowiedział Tomasz Lis, redaktor naczelny tygodnika.

A na koniec efekt śledztwo dziennikarzy "Do Rzeczy". "Kim pan jest, panie Severski? Dziś szpieg-celebryta i pisarz. Kogo zwalczał w PRL jako oficer SB? Sekrety życia Vincenta V. Severskiego" - wyczytujemy z okładki pisma.

d2mscb2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mscb2
Więcej tematów