Trwa ładowanie...
dq5gsd4
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Ogórek: dziękuję za głosy, gratuluję Pawłowi Kukizowi

Kandydatka SLD na prezydenta Magdalena Ogórek po ogłoszeniu wstępnych sondażowych wyników wyborów prezydenckich podziękowała wyborcom za głosy. Gratulowała Pawłowi Kukizowi, na którego według niej zagłosowały osoby, które na początku ją popierały. Jej wystąpienie było bardzo krótkie, po około dwóch minutach opuściła scenę i sztab.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ogórek: dziękuję za głosy, gratuluję Pawłowi Kukizowi
(PAP)
dq5gsd4

Według sondażu IPSOS dla TVP1, TVP Info, TVN24 i Polsat News Magdalena Ogórek uzyskała 2,4 proc.

Ogórek pogratulowała kontrkandydatom ich wyników. - Zdaję sobie sprawę, że to poparcie na początku było większe, natomiast osoby, które popierały mój program zdecydowały, że to Paweł Kukiz ma większe szanse - mówiła, gratulując Kukizowi.

Podkreślała, że Polska nie była gotowa na kobietę, ale wyraziła nadzieję, że w najbliższych latach to się zmieni.

dq5gsd4

Ogórek wygłosiła oświadczenie w siedzibie swojego sztabu wyborczego. Wcześniej nie towarzyszyła swojemu sztabowi w oczekiwaniu na podanie wstępnych wyników; pojawiła się już po ich ogłoszeniu.

W siedzibie sztabu obecni też byli m.in. lider SLD Leszek Miller, szef sztabu kandydatki poseł Leszek Aleksandrzak oraz rzecznik sztabu Tomasz Kalita.

dq5gsd4

Podziel się opinią

Share

dq5gsd4

dq5gsd4
Więcej tematów