Trwa ładowanie...
d3hyg9u
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Odwołano spotkanie z Wojciechem Jaruzelskim

Władze Akademii Obrony Narodowej w Warszawie odwołały, awizowane wcześniej w Internecie, spotkanie Wojciecha Jaruzelskiego ze studentami - ujawnia "Nasz Dziennik".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(AFP, Fot: PATRICK KOVARIK)
d3hyg9u

Według gazety, zaplanowany na 12 stycznia wykład "Od ustroju do ustroju" miał być kolejną okazją do lansowania przez Jaruzelskiego linii obrony, jaką przyjął na toczących się przeciw niemu procesach karnych za stan wojenny i masakrę robotników Wybrzeża w 1970 roku. A także możliwością "uzyskania dedykacji w najnowszej książce Pana Generała pt. "Być może to ostatnie słowo".

Wynoszenie Wojciecha Jaruzelskiego do rangi autorytetu, jak na razie nie kończy się tylko na zaproszeniu go do grona doradców prezydenta Bronisława Komorowskiego w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego - konstatuje "ND". To nie pierwszy raz, gdy wyższe uczelnie organizują spotkania z autorem stanu wojennego i byłym PRL-owskim dyktatorem, podczas których otwiera mu się możliwość prezentacji znanych powszechnie i lansowanych przez Jaruzelskiego tez - zauważa "Nasz Dziennik" w swojej publikacji.

d3hyg9u

Podziel się opinią

Share

d3hyg9u

d3hyg9u
Więcej tematów