Trwa ładowanie...

"Odwiedź nasze miasto tak, jak Jan Paweł II". Kontrowersyjna reklama miejskiego przewodnika

Serwis internetowy promujący turystykę w słowackiej stolicy, postanowił wykorzystać Jana Pawła II w swojej kampanii reklamowej. Zdjęcia aktora przebranego za polskiego papieża pojawiają się na kolejnych lotniskach.

"Odwiedź nasze miasto tak, jak Jan Paweł II". Kontrowersyjna reklama miejskiego przewodnikaŹródło: Youtube.com
d1429fn

"Visit Bratislava" to serwis internetowy, stanowiący rodzaj przewodnika po mieście. Na stronie można znaleźć szybkie połączenia lotnicze i kolejowe, najciekawsze wydarzenia, zabytkowe miejsca do zwiedzania i najtańsze hotele. Jeden z internautów sfotografował nietypową reklamę, która pojawiła się na praskim lotnisku. Na wielkim telebimie widać aktora przebranego za nieżyjącego papieża, obok widnieje napis "Co za cud! Odwiedź i uwierz, tak jak papież Jan Paweł II w 2003 roku". Zdjęcie wrzucił do sieci. "Dla mnie to w bardzo złym goście, ale może jestem staroświecki?" napisał.

Pod zdjęciem pojawiły się komentarze internautów, którzy w reklamie nie widzą absolutnie nic złego. Jeden z użytkowników opublikował także film, który nagrano w ramach promocji miasta.

Widać na nim jak "papież" przemierza rowerem ulice miasta - pije wodę, gra w piłkę, karmi gołębie, smaży kiełbaski i świetnie się bawi. Na końcu podbiegają do niego dwie zakonnice i wszyscy razem robią sobie selfie. Ciężko stwierdzić, z jakim odzewem spotkała się reklama - wideo zostało opublikowane 1 czerwca i do tej pory nie pojawiły się pod nim żadne komentarze.

d1429fn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1429fn
Więcej tematów