Trwa ładowanie...
d4ghc7l
wielkopolskie

Odśwież wnętrze na wiosnę. Posnania Future Trends prezentuje najnowsze trendy w designie.

Jagoda z bloga Loving It, artyści z Pracowni HE-HO i Kuluza zaprezentują w najbliższy weekend najnowsze kierunki w designie i wystroju wnętrz. Od początku marca klienci Posnanii mogą zapoznać się z trendami w obszarze fashion, food i form w ramach Posnania Future Trends.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Odśwież wnętrze na wiosnę. Posnania Future Trends prezentuje najnowsze trendy w designie.
d4ghc7l

Przez cały miesiąc Posnania wprawia swoich klientów w wiosenny klimat oferując im szereg spotkań, warsztatów i wydarzeń, które przybliżają najnowsze trendy. – W najbliższy weekend Posnania stanie się najbardziej designerskim miejscem, pełnym kreatywności i inspiracji – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii. – Posnania Future Trends pozwala spojrzeć nam w przyszłość i poznać najnowsze trendy w modzie, jedzeniu i designie – dodaje.

Future Design
W trakcie tematycznego weekendu Posnania przygotowała szereg ciekawych i inspirujących spotkań. W piątek, od godziny 18 będzie można wziąć udział w warsztatach Do It Yourself, w trakcie których projektanci z pracowni Kuluza pokażą jak uszyć poduchy balkonowe oraz na czym polega smockowanie tkanin. W sobotę, w samo południe, odbędzie się spotkanie z Jagodą – dekoratorką wnętrz oraz autorką bloga Loving It Home&Lifestyle, która wprowadzi uczestników w tajniki dekorowania domu, zainspiruje do wiosennych zmian oraz przeprowadzi designerski live show. O godzinie 17:30 nastąpi rozstrzygnięcie konkursu „Zostań twarzą magazynu Posnanii”, podczas którego poznamy osobę, która pojawi się na okładce lifestylowego czasopisma. W niedzielę, od godziny 12 artyści z Pracowni HE-HO poprowadzą warsztaty, w trakcie których będzie można stworzyć wiosenne wianki i oryginalne doniczki na kwiaty.

Więcej informacji o Posnania Future Trends można znaleźć na www.posnania.eu.

d4ghc7l

Podziel się opinią

Share

d4ghc7l

d4ghc7l
Więcej tematów