Trwa ładowanie...
konin

Odnaleziono głowę kobiety, która zaginęła 7 lat temu. Policja prosi świadków o pomoc

Policjanci z Konina są coraz bliżej rozwiązania zagadki tajemniczych wydarzeń sprzed 7 lat. Chodzi o śmierć osoby, której głowę znaleziono w kwietniu w lesie w Kępie w gminie Ślesin. Po przeprowadzeniu szeregu badań udało się ustalić, to kogo należała. Nadal jednak policja poszukuje świadków, którzy mogą pomóc w wyjaśnieniu sprawy.

Share
Odnaleziono głowę kobiety, która zaginęła 7 lat temu. Policja prosi świadków o pomoc
Źródło: WP, Fot: meg
d1aq5y7

Na początku kwietnia tego roku spacerujący po lesie przypadkowi przechodnie znaleźli w leśnym runie ludzką głowę. Była w tak zaawansowanym stanie rozkładu, że bez badań nie dało się stwierdzić, czy należała do kobiety czy do mężczyzny. Ani w tym miejscu ani nigdzie w pobliżu nie odnaleziono innych części ciała, chociaż policja przeszukała las z pomocą psów tropiących.

Głowa trafiła do badań w zakładzie medycyny sądowej, które pozwoliły ustalić, że należała do zaginionej 19 czerwca 2009 r. 45-letniej Julianny K. Przez siedem lat nie udało się ustalić, jakie były losy kobiety, aż do teraz. Obecnie policja próbuje wyjaśnić jak zginęła 45-latka, a także gdzie jest reszta jej ciała. Obecnie ustalane są ostatnie chwile z życia kobiety.

d1aq5y7

Jak na razie wiadomo, że w dniu, kiedy zaginęła była w sklepie na ul. Łężyńskiej. Następnie z tego sklepu poszła w kierunku ul. Bernardynka w Koninie. Idąc tą ulicą wsiadła do osobowego auta, a potem ślad się urywa.

Policja proszą o kontakt świadków, którzy widzieli moment wsiadania do tego pojazdu lub tych, którzy widzieli tę kobietę jadącą samochodem. Można kontaktować się bezpośrednio z prowadzącymi sprawę pod nr tel. (63) 247 25 57 w godzinach pracy lub też 997 przez całą dobę. Zapewniona jest anonimowość.

Magdalena Wojnarowska

Zobacz też: Pierwszy niemiecki obóz zagłady na ziemiach polskich powstał 75 lat temu

d1aq5y7

Podziel się opinią

Share
d1aq5y7
d1aq5y7
Więcej tematów