Trwa ładowanie...

Odnalazła się 16-letnia Roksana ze Swarzędza

• Dziewczyna zaginęła 31 grudnia
• Odnalazła się w sobotnią noc w mieszkaniu na poznańskim Piątkowie

Share
Odnalazła się 16-letnia Roksana ze Swarzędza
Źródło: Policja
d1bz4bf

16-letnia Roksana zaginęła w sylwestrowy poranek. Wyszła rano z domu na os. Kościuszkowców w Swarzędzu do sklepu, lecz już nie powróciła i nie skontaktowała się z rodziną. Po raz ostatni miała być widziana około godz. 18 w autobusie linii nr 55 kursującym między Swarzędzem a Poznaniem.

Komunikat o poszukiwaniu młodej dziewczyny poruszył wielu poznaniaków, zwłaszcza, że wszyscy mają w pamięci nadal niewyjaśnione zaginięcie 26-letniej Ewy Tylman. Wiele osób udostępniło na Facebooku informację o poszukiwanej 16-latce wraz z jej zdjęciem.

d1bz4bf

Cała historia zakończyła się szczęśliwie. W nocy z soboty na niedzielę Roksanę odnaleziono w jednym z mieszkań na poznańskim Piątkowie, o czym poinformował na Facebooku jej brat, dziękując za pomoc w poszukiwaniach:

"Chciałbym wszystkim i jednocześnie każdemu z osobna podziękować za pomoc w poszukiwaniu siostry. Nie jestem w stanie policzyć nawet, ile osób udostępniło i przeczytało ten post. Dzięki temu, jak ta informacja szybko się rozniosła i osobom, które widziały moją Siostrę i przekazywały na bieżąco informacje byliśmy w stanie po całym dniu i nocy poszukiwań i zbieraniu informacji ustalić adres, gdzie może się znajdować. Dzięki skutecznej akcji ok. 3 w nocy udało się ją odnaleźć" - czytamy w jego oświadczeniu

Jak się okazało, dziewczyna uciekła z domu i to nie po raz pierwszy.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1bz4bf

Podziel się opinią

Share
d1bz4bf
d1bz4bf
Więcej tematów