Trwa ładowanie...
dj3tp8k

"Od kiedy tu mieszkam, wjechali mi w dom 40 razy!". Oto najbardziej pechowy zakręt w Polsce

Kiedy pan Jacek budował dom w niewielkiej miejscowości pod Lublinem, nie wiedział, że będzie to najmniej spokojne miejsce, jakie można sobie wyobrazić. Samochody mkną tamtędy, nie zważając na zawiłe zakręty i znaki drogowe. W ciągu ostatnich 30 lat, w dom pana Jacka wjechało już 40 samochodów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zakręt przed domem pana Jacka
Zakręt przed domem pana Jacka (Youtube.com)
dj3tp8k

Super Express opisał historię pana Jacka Łabigi z Krężnicy Jarej. To niewielka i, wydawałoby się, spokojna miejscowość. Jednak dom pana Jacka stoi na zakręcie popularnej drogi łączącej Lublin z Rzeszowem i Zamościem. Kierowcy pokonują ten odcinek niezwykle szybko, choć droga jest kręta i znajduje się w terenie zabudowanym. Źle wyprofilowany zakręt przed domem pana Jacka sprawia, że samochody nieustannie wjeżdżają w jego płot.
Mieszkaniec Krężnicy Jarej twierdzi, że od 1980 roku miało miejsce już 40 takich incydentów.

- Zmieniają się auta i ogrodzenia, które co i rusz muszę remontować. To cud, że żaden kierowca, albo idący chodnikiem pieszy jeszcze nie zginął - mówi w rozmowie z dziennikiem.

Pan Jacek postanowił zamontować kamerę przez domem, by w razie kolejnego wypadku mieć niepodważalne dowody na winę kierowców.

Jeden z filmów Pan Jacek zamieścił na początku lutego w sieci.

dj3tp8k

"W przeciągu 12 minut doszło do dwóch kolizji, feralny zakręt po raz kolejny dał o sobie znać" - napisał. Nagranie przypomina fragment ponurej komedii - rozpoczyna się od kolizji czterech pojazdów. Kierowcy ściągają swoje auta na bok i zaczynają dzwonić po pomoc. Po chwili, dokładnie w tym samym miejscu, zderzają się kolejne dwa samochody. Nagle jeden z nich zaczyna płonąć, a wszyscy zgromadzeni na feralnym odcinku drogi, angażują się w akcję ratowniczą.

Pan Jacek, w rozmowie z dziennikarzami, przyznał, że opublikował film, aby uchronić się przed kolejnymi wypadkami przed swoim domem.

- Ci, którzy oglądali film, na pewno zdejmą nogę z gazu, w tym miejscu - podsumował.

dj3tp8k

Podziel się opinią

Share
dj3tp8k
dj3tp8k
Więcej tematów