Trwa ładowanie...
d2f3l7a
d2f3l7a
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Ochroniarze walczą o przetrwanie - ciężki rok

Ten rok, mimo kontraktów związanych z EURO 2012, może być bardzo ciężki dla branży ochroniarskiej. Pomóc może konsolidacja i wejście na rynki zagraniczne - czytamy w "Pulsie Biznesu".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2f3l7a

Na rynku trwa walka cenowa, stawki spadają i jest mniej zamówień - ocenia cytowany przez gazetę Sławomir Wagner, prezes Polskiej Izby Ochrony. Przewiduje, że oceniany na ok. 7 mld zł rynek może w tym roku zanotować spadek. Receptą na kryzys może być konsolidacja oraz wejście firm na rynki zagraniczne.

Według szacunków izby, na rynku polskim działa od 3,5 tys. do 4 tys. firm branży ochroniarskiej.

d2f3l7a

Podziel się opinią

Share

d2f3l7a

d2f3l7a
Więcej tematów