Trwa ładowanie...

Obrażał, zaatakował nożem, groził siekierą. Grozi mu 10 lat więzienia

Sosnowiecka policja zatrzymała 70-latka, który sterroryzował współmieszkańców kamienicy. Najpierw wyzywał sąsiadkę, a gdy w jej obronie stanął mąż - dźgnął go nożem kuchennym. Przybyłych na miejsce funkcjonariuszy straszył siekierą.
Share
Obrażał, zaatakował nożem, groził siekierą. Grozi mu 10 lat więzienia
Źródło: WP.PL, Fot: Marcin Gadomski
d2pn9ed

Mieszkanka Sosnowca pod własnymi drzwiami została obrzucona obelgami przez sąsiada. Małżonek obrażanej kobiety stanął w jej obronie, na co agresywny 70-latek zareagował dźgnięciem sąsiada ponad 10-centrymetrowym nożem kuchennym.

Gdy poinformowani o zdarzeniu policjanci pojawili się na miejscu zdarzenia, 70-letni sosnowiczanin był już w swoim mieszkaniu. Ignorował polecenia funkcjonariuszy, a w pewnym momencie zaczął im grozić siekierą. Śledczy musieli zastosować wobec napastnika środki przymusu bezpośredniego.

- Wczoraj sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec mieszkańca Sosnowca środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności - informuje zespół prasowy sosnowieckiej policji.

70-latek odpowie za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu zaatakowanego 42-letniego sąsiada oraz za czynną napaść na funkcjonariuszy policji.

d2pn9ed

Podziel się opinią

Share
d2pn9ed
d2pn9ed
Więcej tematów