Trwa ładowanie...
d1d3i48

Oborniki: ciało mężczyzny w Warcie. To zaginiony student politechniki?

W Obornikach pod Poznaniem przypadkowy przechodzień zauważył w Warcie zwłoki mężczyzny. Policja na razie nie informuje czyje to zwłoki. Jednak wpis biura detektywistycznego, które szukało Michała Rosiaka, sugeruje, że może to być zaginiony student.
Share
Biuro detektywistyczne, które poszukiwało Michała Rosiaka sugeruje, że w Warcie znaleziono jego ciało
Biuro detektywistyczne, które poszukiwało Michała Rosiaka sugeruje, że w Warcie znaleziono jego ciałoŹródło: Facebook.com
d1d3i48

Ciało mężczyzny, jak poinformowała onet.pl, podinsp. Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji, wyłowiono z Warty po godz. 13. - Zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji. Policjanci są w trakcie ustalania tożsamości mężczyzny - dodała.

Zobacz także: Nowy trop w sprawie zaginionego Michała Rosiaka. Pies tropiący znalazł ślad

Wpis na profilu biura detektywistycznego, które na zlecenie rodziny zajmowało się poszukiwaniami Michała Rosiaka sugeruje, że zwłoki znalezione w Warcie należą do zaginionego 19-latka.

Policja na razie odmawia komentarza w tej sprawie. Z ustaleń portalu epoznan.pl wynika, że próba identyfikacji zwłok zostanie przeprowadzona w poniedziałek rano. Na razie - jak wyjaśnił w rozmowie z portalem gloswielkopolski.pl rzecznik Prokuratury Okregowej w Poznaniu Michal Smetkowski - tożsamość mężczyzny nie jest znana.

d1d3i48

Zobacz także: Wyszedł z klubu ze striptizem i zaginął. Nowe fakty w tajemniczej sprawie Michała Rosiaka

Michał Rosiak zaginął z 17 na 18 stycznia po wyjściu z nocnego klubu na Starym Rynku, gdzie bawił się z trzema kolegami. 19-latek udał się w stronę poznańskiej Cytadeli. Wiadomo, że dotarł na przystanek w pobliżu dworca Poznań Garbary, gdzie uchwyciła go kamera nocnego autobusu. Nie wiadomo, co stało się później. Jedna z hipotez zakładała, że student - na skutek nieszczęśliwego wypadku - mógł wpaść do Warty.

d1d3i48

Podziel się opinią

Share
d1d3i48
d1d3i48
Więcej tematów