Trwa ładowanie...
d3ylc3d

Oblodzone drogi i silne mgły. Najnowsza prognoza pogody

- Stany ostrzegawcze w dwóch województwach. Silne mgły i oblodzone drogi utrudnią życie kierowcom - informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oblodzone drogi i silne mgły. Najnowsza prognoza pogody
(PAP/EPA)
d3ylc3d

IMGW ostrzega przed oblodzonymi drogami w woj. zachodnio-pomorskim i silnymi mgłami w woj. lubuskim.

W dzień zachmurzenie duże. Rano miejscami marznące mgły ograniczające widzialność do 200 m. We wschodniej połowie kraju okresami opady śniegu, na północnym zachodzie wieczorem deszczu ze śniegiem i deszczu.

Temperatura maksymalna od -1°C do 2°C, w dolinach górskich od -4°C do -2°C. Wiatr słaby, zmienny lub z kierunków zachodnich.

d3ylc3d

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Z północnego zachodu do centrum kraju przemieszczające się opady opady deszczu ze śniegiem i deszczu, miejscami opady marznącego deszczu, powodujące gołoledź. Miejscami na południu i na wschodzie słabe opady śniegu.

Temperatura minimalna od -6°C, -4°C na wschodzie i południowym wschodzie do -1°C na zachodzie i 1°C nad samym morzem. Najchłodniej będzie w dolinach karpackich, lokalnie do -9°C. Wiatr słaby, nad morzem umiarkowany, okresami dość silny, porywisty, zachodni i południowo-zachodni.

d3ylc3d

Podziel się opinią

Share

d3ylc3d

d3ylc3d
Więcej tematów