Trwa ładowanie...
d3rl85m

Obława w Białogardzie. Noworodek porwany ze szpitala

Z oddziału noworodkowego szpitala w Białogardzie został porwany jednodniowy wcześniak. Sprawcami najprawdopodobniej są rodzice dziecka, policja zorganizowała obławę, ponieważ poza szpitalem życiu dziecka zagraża niebezpieczeństwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ze szpitala w Białogardzie rodzice porwali jednodniowe niemowlę. Poza szpitalem dziecku grozi niebezpieczeństwo
Ze szpitala w Białogardzie rodzice porwali jednodniowe niemowlę. Poza szpitalem dziecku grozi niebezpieczeństwo (PAP, Fot: adrian starus)
d3rl85m

O sprawie informuje Onet.pl. Z informacji, zdobytych przez portal wynika, że wcześniej sąd ograniczył prawa rodzicielskie ojcu i matce noworodka. Mł. asp. Adam Szyperski z białogardzkiej policji potwierdza w rozmowie z Onetem, że w sprawie policja "prowadzi czynności". Jak mówi, policja nie udziela więcej informacji z uwagi na dobro sprawy.

Portal ustalił jednak, że w całym mieście trwa policyjna obława. Policja robi wszystko, by noworodek jak najszybciej trafił z powrotem do szpitala. Według informacji, które podaje lokalny portal informacyjny "Powiat Białogardzki News 24", rodzice razem z dzieckiem odjechali granatową mazdą w kierunku Połczyna-Zdroju.

Źródło: Onet.pl

d3rl85m

Zobacz także: Polskie piekło. Tak ludzie kłócą się o opiekę nad dzieckiem

d3rl85m

Podziel się opinią

Share

d3rl85m

d3rl85m
Więcej tematów