O. Tadeusz Rydzyk dla "Naszego Dziennika": przeszkody pokonane

Telewizja Trwam rozpocznie emisję na multipleksie o 24:00 z 14 na 15 lutego, zapowiada dyrektor Radia Maryja o. Tadeusz Rydzyk w wywiadzie dla "Naszego Dziennika". Pierwszy punkt programu to msza św. przed Cudownym Obrazem Matki Bożej na Jasnej Górze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sympatycy Telewizji Trwam
Sympatycy Telewizji Trwam (WP.PL, Fot: Andrzej Hulimka)

- Sygnał MUX-1 dociera do 99,5 proc. mieszkańców kraju. TV Trwam będzie więc powszechnie dostępna, tak jak inne telewizje naziemne, trzeba tylko mieć cyfrowy telewizor lub specjalną przystawkę.

Zmiany w telewizyjnej ramówce będą niewielkie, mówi redemptorysta. Możliwości są ogromne, ale na wiele rzeczy nas nie stać. Będziemy się rozwijać stopniowo.

Miesięczny koszt obecności Radia Maryja i Telewizji Trwam w eterze, to ok. 2,5 mln zł; zakonnik liczy więc na wsparcie ludzi. Ujawnia, że już zgłaszają się reklamodawcy, oferując promocyjne ceny za reklamę, niższe niż w innych telewizjach.

- Przez reklamy telewizyjne można wyjść z produktem do szerokiej widowni. Dbamy jednak o to, aby reklama była etyczna. Nie może być zaprzeczeniem etyki katolickiej. W Telewizji Trwam nie będzie wielkich bloków reklamowych, nie będziemy też przerywali programu reklamami. Reklamy będą emitowane przed programami i po nich, podkreśla o. Rydzyk.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.