Trwa ładowanie...
d3e51an

Nowoczesna przygotuje pozwy przeciwko prasie

Nowoczesna planuje złożenie pozwów przeciwko gazetom, które piszą "kłamstwa" na temat partii - zapowiedziała poseł Katarzyna Lubnauer w audycji radiowej Trójki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowoczesna przygotuje pozwy przeciwko prasie
(WP)
d3e51an

- W mediach pojawia się ostatnio wiele nieprawdziwych informacji o Nowoczesnej - stwierdziła podczas rozmowy w PR 3 poseł Lubnauer.

Polityk nawiązała w ten sposób m.in. do doniesień "Super Expressu", który ustalił, że Ryszard Petru oraz Joanna Schmidt w ubiegłym roku dziesięciokrotnie latali wspólnie samolotem. Jak skomentował sprawę lider partii, były to podróże "służbowe".

Lubnauer odniosła się również do rezygnacji ze stanowiska rzecznika partii Pawła Rabieja. Wczoraj w rozmowie z WP nie chciała komentować powodów, dla których polityk podjął taką decyzję; nieoficjalnie mówiło się jednak, że to "samokrytyka" złożona z uwagi na kontrowersyjny wpis na Twitterze, w którym poparł użycie sformułowania "nazistowskie obozy koncentracyjne". Od jego opinii natychmiast odciął się lider partii.

d3e51an

- Paweł Rabiej wygłasza poglądy charakterystyczne dla niego, a rzecznik jednak często reprezentuje partię - skomentowała sytuację Lubnauer i dodała, że nie ustalono jeszcze, kto zajmie miejsce Rabieja; ma to być jednak "ktoś z posłów".

Poseł stwierdziła również, że podczas wydarzeń, które miały miejsce pod Sejmem w nocy z 16 na 17 grudnia, "jedynymi poszkodowanymi były osoby, których wizerunek upubliczniła policja".

d3e51an

Podziel się opinią

Share

d3e51an

d3e51an
Więcej tematów