Trwa ładowanie...

Nowe fakty w sprawie śmierci Leszka Millera juniora. "Pokłóciliśmy się, a później znalazłam jego ciało"

Jak ustaliła Wirtualna Polska, na kilka godzin przed śmiercią syna byłego premiera Leszka Millera, w domu doszło do kłótni z partnerką Katarzyną. - Jeszcze koło 2-3 w nocy zszedł na dół, by chwilę później zamknąć się w sypialni na górze. Potem rozegrał się najgorszy horror, jaki można sobie wyobrazić. Żałuję, że nie poszłam spać na górę. Może inaczej by się to potoczyło - wyznaje nam jego partnerka.
Share
Jedno z ostatnich zdjęć Leszka Millera jr z partnerką Katarzyną
Jedno z ostatnich zdjęć Leszka Millera jr z partnerką KatarzynąŹródło: Archiwum prywatne, Fot: archiwum prywatne
dohqpkb

- Byłam w domu. Ja go znalazłam. I to było najgorsze, co mnie w życiu spotkało. Zastać tak osobę, którą się kocha. To było koło 11-12 w południe. Spałam na dole, bo mieliśmy sprzeczkę, a on był wtedy u góry. Jeszcze koło 2-3 w nocy zszedł na dół i potem zamknął się w sypialni na górze. Potem rozegrał się horror, najgorszy jaki można sobie wyobrazić. Żałuje, ze nie poszłam spać na górę. Może by inaczej to się potoczyło - mówi Wirtualnej Polsce pani Katarzyna, narzeczona syna byłego premiera.

Jej wersję potwierdza nam śledczy znający kulisy sprawy. - Ciało znalazła jego partnerka w godzinach przedpołudniowych. Przebywała ona w domu, ale w innym pomieszczeniu. Wyjaśniamy okoliczności sprawy - mówi nam jeden ze śledczych.

Leszek Miller junior rozstał się z żoną jakiś czas temu i od kilku lat miał nową partnerkę Jeszcze niedawno temu, pani Katarzyna chwaliła się na Facebooku wspólnymi zdęciami z wakacji z Leszkiem Millerem jr.

dohqpkb

Zobacz także: Adam Bielan: Jarosław Kaczyński przedłużył urlop, bo zmarła jego przyjaciółka

Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami śledczych 48-letni Leszek Miller jr popełnił samobójstwo. - Ciało Leszka M. zostało znalezione w niedzielę w godzinach przedpołudniowych w jednym z pomieszczeń domu, który zajmował. Na miejscu wykonano oględziny z udziałem techników policyjnych oraz prokuratora. Wstępne ustalenia poczynione w toku czynności oględzin wskazują na śmierć samobójczą - informował Wirtualną Polskę rzecznik prokuratury okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński.

Według naszych ustaleń wczoraj została przeprowadzona sekcja zwłok w Zakładzie Medycyny Sądowej. Pobrano m.in. materiał do badań toksykologicznych. Wyniki mają być znane dzisiaj.

dohqpkb

Śledczy badają jednak również, czy ktoś Leszkowi Millerowi jr nie pomógł w odebraniu sobie życia. To dlatego Prokuratura Rejonowa w Piasecznie wszczęła śledztwo w kierunku doprowadzenia syna byłego premiera namową lub przez udzielenie pomocy do targnięcia się na własne życia. - Jest to kwalifikacja robocza śledztwa przyjmowana w przypadku tego typu zdarzeń - zastrzega prok. Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Leszek Miller (syn nosił to samo imię, co były premier Leszek Miller) był absolwentem warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej. Krótko po studiach w 1996 roku współpracował m.in. ze słynnym rajdowcem i biznesmenem Sobiesławem Zasadą. Został wiceprezesem spółki Fly&Drive, której taksówki obsługiwały warszawskie lotnisko. Firma jednak upadła.

Po rozwiązaniu spółki został pełnomocnikiem do spraw kapitałowych zarządu Dolnośląskiej Spółki Inwestycyjnej KGHM Polska Miedź.

Potem prowadził rozmaite inwestycje i interesy. Związał się m.in. z branżą ubezpieczeniową i funduszami inwestycyjnymi. Wiele razy zarzucano mu niejasne interesy i szemrane kontakty. Ze względu na to ojciec wysłał go na stypendium językowe na Florydzie.

dohqpkb

Czujesz, że jesteś w sytuacji bez wyjścia, masz myśli samobójcze, przeżywasz kryzys? Nie jesteś sam - zgłoś się po pomoc. Jeśli chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ. W sytuacji zagrożenia życia dzwoń pod numer 112 albo jedź na izbę przyjęć najbliższego szpitala psychiatrycznego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dohqpkb

Podziel się opinią

Share
dohqpkb
dohqpkb
Więcej tematów