Trwa ładowanie...
d3sqmb3
tatuaż

Nowa moda w Dubaju - tatuaże ze złota

Tymczasowe tatuaże z 24-karatowego złota to najnowszy hit mody w bogatym Dubaju. Reklamowane są jako idealna ozdoba ciała z okazji ślubu lub innych specjalnych wydarzeń.

Share
d3sqmb3

Oferta, biorąc pod uwagę rosnące ceny złota, wydaje się sensowna: złotolity tatuaż kosztuje zaledwie 50 dolarów.

W Dubaju, który nazwany jest stolicą złota, ozdobić się złotymi bądź platynowymi tatuażami firmy Precious Skin można w luksusowym hotelu w kształcie żagla - Burdż Al-Arab. - To rewolucja w przemyśle zdobienia ciała; po raz pierwszy możemy kłaść 24-karatowe złoto lub platynę na skórę - cieszy się Arnaud Flambeau, dyrektor Flambeau Luxury Trading i Precious Skin.

Złotolity tatuaż jest pomysłem japońskim, ale Flambeau uznał, że powinien chwycić w krajach Zatoki Perskiej, gdzie wiele kobiet stosuje malowanie skóry w ozdobne wzory henną na ślub i inne okazje.

Złote i platynowe tatuaże trzymają się na skórze do tygodnia. Te bardziej wyrafinowane i większe mogą kosztować nawet 5500 dolarów.

W nadchodzącym roku powstanie łącznie 25 nowych punktów, a do stycznia będziemy mieć swoje placówki w Arabii Saudyjskiej, Katarze i Bahrajnie - zapowiada Flambeau.

d3sqmb3

Podziel się opinią

Share
d3sqmb3
d3sqmb3
Więcej tematów