Trwa ładowanie...
15-10-2014 15:41

Niezwykłe warsztaty w Krakowie. Przyjdź i naucz się drukować w 3D

W sobotę w krakowskiej Wytwórni na Zabłociu odbędą się warsztaty "Make things Kraków". Ponad 80 uczestników będzie się uczyć budować i programować roboty, drukować w 3D oraz tworzyć aplikacje mobilne.

Niezwykłe warsztaty w Krakowie. Przyjdź i naucz się drukować w 3DŹródło: WP.PL, fot: Robert Kulig
d1rcqk4
d1rcqk4

Organizatorzy chcą przede wszystkim pokazać uczestnikom, że hardware czy Internet of Things to wcale nie tak odległe i trudne tematy. Warsztaty mają być inspiracją do dalszej przygody i eksperymentów z nowymi technologiami.

- Dowiesz się wszystkiego co interesujące na temat druku 3D, Internet of Things, o ruchu makerów. Chcemy Cię zainspirować do zabawy z hardware'em. Dołącz do nas, nie będziesz żałował! - zachęcają organizatorzy.

Wydarzenie jest organizowane w ramach międzynarodowego projektu WATIFY, w który już od kilku miesięcy angażuje się Krakowski Park Technologiczny. Zdaniem organizatorów nie ma lepszego sposobu na przekonanie kogoś, że nowe technologie są świetnym obszarem do zakładania biznesu niż pokazanie jak przyjazne i dostępne są dzisiaj różne wynalazki.

Udział w warsztatach kosztuje 50 zł, organizatorzy zapewniają posiłki i napoje. Więcej informacji pod adresem: www.makethings.io/krakow.

Make Things Kraków powstaje dzięki zaangażowaniu wielu organizacji. Są wśród nich: Krakowski Park Technologiczny, Hackerspace Kraków oraz Materialination.

d1rcqk4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rcqk4
Więcej tematów