Trwa ładowanie...

Niezwykła relacja reportera CNN. Nagrał rosyjskich spadochroniarzy

Amerykańskiemu korespondentowi stacji CNN udało się zarejestrować rosyjskich spadochroniarzy, którzy przygotowywali się do zajęcia lotniska znajdującego się zaledwie 25 km od Kijowa. Fragment niezwykłego nagrania robi furorę w sieci.

Amerykańskiemu korespondentowi stacji CNN udało się zarejestrować rosyjskich spadochroniarzy, którzy przygotowywali się do zajęcia lotniska znajdującego się zaledwie 25 km od Kijowa (fot. CNN)Amerykańskiemu korespondentowi stacji CNN udało się zarejestrować rosyjskich spadochroniarzy, którzy przygotowywali się do zajęcia lotniska znajdującego się zaledwie 25 km od Kijowa (fot. CNN)
d1qvwxt
d1qvwxt

Amerykański korespondent stacji CNN wraz ze swym operatorem zarejestrowali rosyjskich spadochroniarzy, którzy przygotowywali się do zajęcia lotniska znajdującego się zaledwie 25 km od Kijowa.

Fragment nagrania, który ukazał się na kanale informacyjnym, trafił też do sieci. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Generałowie zgodni ws. wojny na Ukrainie: Putin się nie cofnie. Zaszantażował Zachód

- Ci żołnierze, których widzicie tam, to rosyjscy spadochroniarze, którzy chcą przejąć lotnisko – relacjonował na żywo reporter stacji. Dodał, że znajdują się w okolicy około 15 mil od Kijowa w okolicy portu Antonow (Kijów-Homstel). Co ciekawe, w czasie nagrania Rosjanie, których rozpoznał po plakietkach na ramieniu, ani razu nie zwrócili na niego uwagi.

Trwa inwazja Rosji na Ukrainę

W czwartek rano rosyjscy żołnierze weszli na teren Ukrainy. Trwa ostrzał stolicy oraz innych miast i punktów strategicznych, w tym również także na zachodzie kraju. W Kijowie słychać eksplozje. W ataku giną cywile i żołnierze.

d1qvwxt

Sztab Generalny Sił Zbrojnych Ukrainy potwierdził informacje o licznych atakach na ukraińską granicę na niemal całej jej długości.

- Pod ostrzałem znalazła się większość jednostek straży granicznej - poinformowali Ukraińcy. Jednocześnie armia ukraińska poinformowała o stratach zadanych siłom Rosji. Wysokie morale ma potwierdzać rozkaz dowództwa: zadać Rosjanom jak największe straty.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1qvwxt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d1qvwxt
Więcej tematów