Trwa ładowanie...
de19o32

Nietypowa promocja książki Kijowskiego. Postawiono na... literówki

Były lider KOD nie przestaje zaskakiwać. Swoją nową książkę pt. "Buntownik. Rozmowy niekontrolowane", którą napisał wraz z Piotrem Surmaczyńskim, postanowił promować na Facebooku. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na jej okładce znalazły się rażące błędy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Autorzy książki twierdzą, że nie mogą wydać jej w Polsce
Autorzy książki twierdzą, że nie mogą wydać jej w Polsce (PAP)
de19o32

Gdy internauci zaczęli zwracać uwagę, że w imieniu autora jest zbędna litera, prowadzący fanpage książki oświadczyli, że literówki są zaplanowanym elementem promocji. Zaprosili ich również do dalszego tropienia błędów.

- No więc byliśmy ciekawi, czy ktoś zauważy błąd na okładce. Okazuje się, że jako pierwsi zauważyli go Maciej i Grażyna. No to teraz pytanie, kto kolejny odkryje. Czekamy na uwagi! - napisali.

de19o32

Oprócz fanpage'a na Facebooku książka ma również swoją stronę internetową, gdzie można zamówić pozycję. "Buntownik" został wydany w Londynie i kosztuje 10 euro. Jak piszą na witrynie autorzy, "w obecnej sytuacji nie może zostać wydany i rozprowadzany oficjalnymi kanałami dystrybucji w Polsce". Ich zdaniem "kraj pod pewnymi względami cofa się do czasów wczesnego PRL-u".

Zobacz także: Zandberg: Trzaskowski to prezent dla PiS”

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

de19o32

Podziel się opinią

Share

de19o32

de19o32
Więcej tematów