Trwa ładowanie...
d3r620f

Niepełnosprawna 8-latka wypadła z drugiego piętra w Zabrzu. Rodzice pijani

W Zabrzu z okna mieszkania na drugim piętrze wypadła niepełnosprawna 8-letnia dziewczynka. Rodzice byli w tym czasie pijani. Grozi im do 5 lat więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niepełnosprawna 8-latka wypadła z drugiego piętra w Zabrzu. Rodzice pijani
(WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej)
d3r620f

19 lipca tuż przed godziną 21.00 zabrzańscy policjanci dostali informację o dziecku, które wypadło przez okno. Pomoc wezwali na miejsce sąsiedzi i mieszkańcy osiedla.

Według relacji świadków zdarzenia, po tym jak dziewczynka wypadła, w oknie pojawił się jej ojciec, który zamknął je i przez dłuższy czas nie wychodził z mieszkania. Zanim na podwórko wyszli rodzice niepełnosprawnego dziecka, na miejsce zdążyła dotrzeć karetka pogotowia ratunkowego.

Dziewczynka została odwieziona do szpitala. Poniesione przez nią obrażenia nie zagrażają życiu, jednak ma złamaną kość udową.

Rodzice 8-latki zostali zatrzymani. Badanie alkomatem wykazało u matki ponad 3 promile, a u ojca 2,5 promila alkoholu w organizmie. Oboje zostali umieszczeni w policyjnym areszcie, zostały im postawione zarzuty narażenia dziecka na niebezpieczeństwo, za co grozi im do 5 lat więzienia. Podobne zarzuty usłyszeli już w 2007 roku.

d3r620f

Podziel się opinią

Share
d3r620f
d3r620f
Więcej tematów