Trwa ładowanie...
d3r3xbz

Niemcy: znaleziono ciało porwanej Anneli R.?

Ciało młodej kobiety odnaleziono w okolicy niemieckiego Lampersdorf. Ofiara nie została jeszcze zidentyfikowana, ale podejrzewa się, że może to być 17-letnia Anneli, porwana córka niemieckiego biznesmena.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lampersdorf, Niemcy
Lampersdorf, Niemcy (PAP/EPA, Fot: ARNO BURGI)
d3r3xbz

17-letnia Anneli R., córka przedsiębiorcy budowlanego z Miśni w Saksonii, została uprowadzona 13 sierpnia, kiedy wyszła z domu na wieczorny spacer z psem. Za jej uwolnienie porywcze żądali ponad miliona euro.

W weekend niemieckie media opublikowały list otwarty rodziców dziewczyny, w którym zapewniali porywaczy, że spełnią ich warunki, by tylko "móc z powrotem trzymać swoje dziecko w ramionach"

Ciało młodej kobiety znaleziono na terenie opuszczonego gospodarstwa w okolicy Lampersdorf. - Musimy przygotować się na to, że jest to ciało porwanej 17-letniej Anneli - powiedział rzecznik niemieckiej policji Thomas Knaup.

d3r3xbz

Knaup dodał, że w związku ze sprawą zatrzymano dwóch mężczyzn. Według gazety "Bild", jeden z nich miał wskazać policji miejsce, gdzie ukryte zostały zwłoki nastolatki.

"Bild" pisze, że jeden z zatrzymanych mężczyzn jest handlarzem metalami szlachetnymi, drugi natomiast - bezrobotnym kucharzem.

Policja i prokuratura mają ogłosić szczegóły na ten temat podczas zapowiedzianej na wtorek konferencji prasowej.

Zobacz również wideo: Gang porywaczy dla okupu rozbity

d3r3xbz

Podziel się opinią

Share
d3r3xbz
d3r3xbz
Więcej tematów