Trwa ładowanie...
df8s9l0
niemcy

Niemcy. Zabójca 9-latka schwytany

Niemieccy funkcjonariusze załapali 19-letniego Marcela Hesse z Herne. Chłopak jest winny zabójstwa 9-latka, którego pośmiertne zdjęcia, za jego namową, zostały opublikowane w internecie. Jak podała policja odnaleziono również kolejne ciało.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(PAP, Fot: Tomasz Murański)
df8s9l0

Morderstwo miało miejsce w poniedziałek. 19-letni Hesse odwiedził dom 9-letniego chłopca po pretekstem pożyczenia drabiny. Gdy dziecko wpuściło zabójcę do domu i razem z Hesse skierowało się do piwnicy, ten wyjął nóż i kilkukrotnie dźgnął 9-latka. Po wszystkim zrobił zdjęcia i wysłał do kolegi. A w wiadomości napisał, że właśnie zabił "dzieciaka sąsiadów, i nie czuje się źle".

Makabryczne zdjęcia został umieszczenie na portalu 4chan, na którym anonimowi użytkownicy wymieniają się fotografiami.

Zamordowany chłopiec mieszkał ze swoją nastoletnią siostrą, którą pierwotnie miała być celem ataku Hesse. 19-latek przewidywał, że to właśnie dziewczyna otworzy mu drzwi i zaprowadzi do piwnicy, gdzie "mógłby ją wtedy zgwałcić".

df8s9l0

Marcela Hesse po morderstwie uciekł do lasu, by potem zatrzymać się u swojego kolegi ze studiów. 22-letni Christophera W. udzielił Hessemu schronienia i dał jedzenie. Oboje przez noc grali w gry komputerowego. Następnego dnia 19-latek zamordował swojego przyjaciela.

W czwartek 19-latek podpalił mieszkanie zabitego kolegi, po czym poszedł do baru fast-food i powiedział właścicielowi, by zadzwonił na policję. Hesse ostentacyjnie oświadczył, że jest poszukiwany, a gdy sprzedawca zapytał kim jest, ten polecił mu sprawdzić jeden z portali informacyjnych.

df8s9l0

Podziel się opinią

Share

df8s9l0

df8s9l0
Więcej tematów