Trwa ładowanie...

Niemcy. 61-latka jest w ciąży. Dyrektorka Muzeum Muru Berlińskiego spodziewa się ósmego dziecka

Niemcy. Alexandra Hildebrandt 27 lutego skończyła 61 lat. Pełniąca stanowisko dyrektorki Muzeum Muru Berlińskiego jest w ciąży. Jej ósme dziecko przyjdzie na świat w lipcu.

Share
Niemcy. 61-latka jest w ciąży. Dyrektorka Muzeum Muru Berlińskiego spodziewa się ósmego dziecka
Źródło: DE RTL, x-news
d4e1v94

Niemcy. 61-latka w ciąży

Alexandra Hildebrandt 27 lutego skończyła 61 lat. Informacja o tym, że jest w ciąży jest szokująca. Niemka przekonana jest, że możliwość zajścia w tak zaawansowanym wieku w ciążę zawdzięcza dobrym genom. Prowadzi aktywny tryb życia i zdrowo się odżywia. Nie ukrywa, że to może nie być ostatnia jej ciąża.

- Wierzę, że rodzice, którzy mają za sobą więcej doświadczenia życiowego, są innymi rodzicami niż ci bez takich doświadczeń. W pewnym wieku znamy już swoje wartości i wiemy, co jest ważne. Wtedy można się bardzo cieszyć się ciążą i nie podchodzi się do tego normalnie, a raczej traktuje jako prezent - powiedziała w RTL.

d4e1v94

Niemcy. Hildebrandt urodziła pięcioro dzieci po 50. roku życia

Hildebrand jest fenomenem. Po 50. roku życia urodziła aż pięcioro dzieci. Dyrektorka Muzeum Muru Berlińskiego spodziewa się kolejnego potomka. Ma już siedmioro dzieci. W wieku 54 lat urodziła bliźnięta - Elisabeth i Maximiliana. W 2014 r. przyszła na świat Alexandra, w 2016 - Leopold.

- Uważamy, że jeżeli dzieci przyzwyczają się do życia w ciasnocie, to później będzie im łatwiej żyć w większej przestrzeni - wyznała w rozmowie z RTL, którą cytuje RMF.

Obecna dyrektor Muzeum Muru Berlińskiego to artystka, autorka, działaczka polityczna i działaczka na rzecz praw człowieka. Urodziła się w Kijowie w 1959 roku.

Zobacz wideo: Bon turystyczny 1000+. Adam Bielan: Andrzej Duda dopinguje premier Jadwigę Emilewicz

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4e1v94

Podziel się opinią

Share
d4e1v94
d4e1v94
Więcej tematów