Trwa ładowanie...

Niedziele handlowe grudzień 2020. Kiedy ostatnia niedziela handlowa w roku?

Niedziele handlowe grudzień 2020. Już za tydzień pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji ruch w sklepach i galeriach handlowych jest coraz większy. Kiedy wypada niedziela handlowa przed świętami?

Share
Niedziele handlowe grudzień 2020.
Niedziele handlowe grudzień 2020.Źródło: pixabay.com
d4er0gj

Za nami już dwie niedziele handlowe w grudniu tego roku. To jednak nie koniec. Zgodnie z przepisami sklepy i galerie handlowe otwarte będą również w niedzielę 20 grudnia. To trzecia w tym miesiącu niedziele handlowa i jednocześnie ostatnia w 2020 roku.

Przypominamy jednak, że w ostatnich tygodniach grudnia czeka nas sporo utrudnień związanych z zakazem handlu. 24 grudnia sklepy powinny zostać zamknięte do godziny 14, później obowiązują takie same przepisy, jak w każdą niedzielę niehandlową.

Zakupów nie zrobimy również 25 i 26 grudnia. W tych dniach przypadają Święta Bożego Narodzenia, które zgodnie z prawem są dniami wolnymi od pracy objętymi zakazem handlu. Zakupów nie zrobimy również 27 grudnia, ponieważ zgodnie z harmonogramem jest to niedziela niehandlowa.

d4er0gj

Niedziele handlowe grudzień 2020. Sklepy otwarte 20 grudnia

Ponieważ 20 grudnia to niedziela handlowa, to zakupy uda nam się zrobić we wszystkich sklepach. Otwarte będą zarówno małe sklepy osiedlowe, lokale w galeriach handlowych, jak i markety. Tego dnia obowiązują takie same przepisy jak w każdy inny dzień tygodnia.

A jak będzie wyglądał kalendarz niedziela handlowych w 2021 roku? Raczej nie dojdzie w nim do rewolucyjnych zmian. Na razie nie są przewidywane znaczące zmiany w przepisach. Wszystko wskazuje na to, że zakupy uda nam się zrobić w 7 niedziel handlowych:

  • 31 stycznia 2021 r.
  • 28 marca 2021 r.
  • 25 kwietnia 2021 r.
  • 27 czerwca 2021 r.
  • 29 sierpnia 2021 r.
  • 12 grudnia 2021 r.
  • 19 grudnia 2021 r.

Szczepionka na COVID. Co zrobi Andrzej Duda? Andrzej Zybertowicz odpowiada

__

d4er0gj

W internecie robisz zakupy przez cały rok i dodatkowo płacisz mniej. Korzystaj z okazji ze strony bershka kod rabatowy.

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne. Rozwój serwisu zależy od naszych czytelników. Wspierasz nas kupując produkty naszych partnerów po kliknięciu w linki zamieszczone w tekście.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d4er0gj

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4er0gj
d4er0gj
Więcej tematów