Trwa ładowanie...
d1x1k25

Niecodzienny incydent podczas obrad Senatu. "Tato, wołają cię!"

Na środowych obradach Senatu doszło do niespotykanej sytuacji. W pewnej chwili udział w posiedzeniu wziął syn jednego z senatorów Koalicji Obywatelskiej, Aleksandra Pocieja. Na sali wybuchł śmiech.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Podczas środowego posiedzenia Senatu doszło do zabawnego incydentu
Podczas środowego posiedzenia Senatu doszło do zabawnego incydentu (YouTube.com)
d1x1k25

Wszystko przez niewielkie problemy techniczne. Do zabawnego incydentu doszło w momencie, gdy senatorowie zadawali pytania wiceszefowi MSWiA Maciejowi Wąsikowi. Minister odpowiadał nt. zatrzymań policji, jakie miały miejsce w maju na strajku przedsiębiorców w Warszawie.

W pewnej chwili przyszła kolej na zadanie pytania przez posła KO Aleksandra Pocieja. Polityk w obradach uczestniczył akurat zdalnie, a gdy próbowano się z nim połączyć, nie było go słychać. Wtedy zainterweniował wicemarszałek Senatu Michał Kamiński, który zapytał "czy mamy kontakt z senatorem Aleksandrem Pociejem?".

Zamiast głosu Aleksandra Pocieja senatorowie usłyszeli jednak głos… jego syna.

d1x1k25

- Tato, wołają cię! Szybko, szybko! - słychać było przez senacki głośnik wołającego ojca chłopca.

Zobacz też: Koronawirus. Polityk Lewicy o Łukaszu Szumowskim: "przyjaciel Polski". Ma jednak "ale"

Sytuacja spowodowała prawdziwy wybuch śmiechu na sali, a senatorowie nie kryli zdziwienia. Udostępnione w sieci nagranie z obrad kończy się w momencie, gdy Aleksander Pociej wraca do mikrofonu i odpowiada wicemarszałkowi, że jest gotowy na zadanie pytania. - "Tak, dziękuję" - mówi polityk KO na filmie.

d1x1k25

Obrady Senatu. Politycy dyskutowali o strajku przedsiębiorców

Jednym z głównych tematów środowego posiedzenia senatorów był strajk przedsiębiorców, do którego doszło w maju. Na pytania i oskarżenia ze strony polityków opozycji odpowiadał wiceszef MSWiA Maciej Wąsik.

- Z przykrością stwierdzam, że wśród tych osób znaleźli się także parlamentarzyści, także pan senator Jacek Bury - powiedział Wąsik, odnosząc się do zatrzymania senatora Jacka Burego z Koalicji Obywatelskiej, który również brał udział w strajku. Polityk stwierdził też, że powinien on "przeprosić policjantów za to, co się stało 16 maja".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1x1k25

Podziel się opinią

Share
d1x1k25
d1x1k25
Więcej tematów