Trwa ładowanie...
d10icdv

Nie żyje Tomasz Grzelewski. Kim był?

Tomasz Grzelewski nie żyje. Informację o śmierci Grzelewskiego przekazała w środę rano jego rodzina. Ostatnio pełnił funkcję rzecznika prasowego Państwowej Komisji Wyborczej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie żyje Tomasz Grzelewski
Nie żyje Tomasz Grzelewski (PAP)
d10icdv

Tomasz Grzelewski nie żyje

O śmierci Tomasza Grzelewskiego poinformowała jako pierwsza reporterka TVN24 Agata Adamek. "Nie żyje Tomasz Grzelewski - były dziennikarz, wspaniały Kolega. Ostatnio rzecznik PKW. W głowie się nie mieści" - napisała dziennikarka na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Smutną wiadomość potwierdziło także kierownictwo Państwowej Komisji Wyborczej. "Z głębokim żalem informujemy o śmierci naszego życzliwego Kolegi Tomasza Grzelewskiego, wspaniałego człowieka, rzecznika Państwowej Komisji Wyborczej i Krajowego Biura Wyborczego" - przekazała na Twitterze PKW.

d10icdv

Jeszcze we wtorek Tomasz Grzelewski prowadził konferencję prasową Państwowej Komisji Wyborczej, podczas której podano oficjalne wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich. Grzelewski zmarł nagle,

Kim był Tomasz Grzelewski?

Tomasz Grzelewski w PKW pracował na stanowisku głównego specjalisty ds. komunikacji społecznej w KBW. Funkcję tę pełnił od stycznia tego roku. Zajmował się koordynowaniem bieżącej obsługi medialnej i sprawował funkcję rzecznika KBW w kontaktach z mediami.

d10icdv

Wcześniej Grzelewski był dziennikarzem. Przez trzynaście lat pracował m.in. w Superstacji, gdzie współprowadził od 2011 roku "Salon Polityczny", a wcześniej był reporterem sejmowym. Zajmował się tematyką wyborczą, społeczną, realizował wieczory wyborcze oraz relacjonował wyniki wyborów. Doświadczenie zdobywał jako dziennikarz i reporter w Polsacie (dwa lata) oraz wydawca "Faktów TVN" i producent programu "Prześwietlenie" w TVN (osiem lat). W przeszłości był ponadto przez osiem lat rzecznikiem Komendy Stołecznej Policji.

Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie uzyskał stopień magistra.

Zobacz też: Wybory 2020. Zaświadczenie o prawie do głosowania - PKW

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d10icdv

Podziel się opinią

Share

Komentarze:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

d10icdv

d10icdv
Więcej tematów