Trwa ładowanie...
tęcza

Nie tylko przed Pałacem Prezydenckim. Na Nowogrodzkiej pojawiła się tęcza

Akcja partii Wiosna poszerzyła się o kolejne lokalizacje. Tym razem tęcza pojawiła się również na chodniku przed centralą PiS na Nowogrodzkiej.

Share
Nie tylko przed Pałacem Prezydenckim. Na Nowogrodzkiej pojawiła się tęcza
Źródło: PAP
d3ww5mb

W czwartek w programie "Tłit" Wirtualnej Polski Robert Biedroń zapowiedział, że wraz z innymi działaczami partii Wiosna narysuje tęczę przed Pałacem Prezydenckim. - Chcemy zaapelować (do prezydenta - przyp. red.), żeby zabrał głos, stanął po stronie atakowanych, mniejszości, praw człowieka - zapowiadał lider Wiosny.

Tak tez się stało - w południe kolorowa tęcza pojawiła się na Krakowskim Przedmieściu. Biedroń przedstawił również własną listę postulatów. Polityk przygotował "piątkę" dla osób LGBT, m.in. ustawę o równości małżeńskiej, które Wiosna złoży, gdy wejdzie do Sejmu.

d3ww5mb

Teraz tęcza pojawia się w innych miejscach Warszawy. Działacze Wiosny pomalowali chodnik przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości na Nowogrodzkiej.

Przypomnijmy: na ostatniej konwencji PiS Jarosław Kaczyński odniósł się do wywiadu wiceprezydenta Warszawy pawła Rabieja, który mówił o adopcji dzieci przez pary homoseksualne. - Postawił sprawę jasno - nie chodzi o żadną tolerancję, chodzi o afirmację związków jednopłciowych. Tu mówimy nie, szczególnie jeśli chodzi o dzieci, wara od naszych dzieci - grzmiał prezes w Katowicach.

Zobacz także: Robert Biedroń broni Rabieja. Atakuje polityków KE

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3ww5mb

Podziel się opinią

Share
d3ww5mb
d3ww5mb
Więcej tematów