Trwa ładowanie...

"Nie one, to wy jesteście morderczyniami". Gretkowska uderza w przeciwniczki aborcji

Manuela Gretkowska kolejny raz zabrała głos w debacie na temat prawa do aborcji. Tym razem jednak posunęła się bardzo daleko, nazywając morderczyniami przeciwniczki zabiegów aborcyjnych.

"Nie one, to wy jesteście morderczyniami". Gretkowska uderza w przeciwniczki aborcjiŹródło: East News
d4mbnd9

Poglądy Gretkowskiej są powszechnie znane. Pisarka nie owija w bawełnę i wprost mówi, że sprzeciwia się zaostrzeniu prawa dostępu do przerywania ciąży. W ostatnim wpisie na Facebooku Gretkowska zwróciła się do "sióstr hipokrytek", czyli osób, które sprzeciwiają się aborcji.

"Przemocą jest zakaz przerywania ciąży i wy mu przytakujecie narażając na powikłania, śmierć, traumę kobiety o innych poglądach. Nie traumę poaborcyjną, bo skoro wybrały aborcję, to są na tyle kumate, że wybrały mniejszą traumę niż niechcianą ciążę. Nie one, to wy jesteście morderczyniami, obłudnymi hipokrytkami" - stwierdziła pisarka.

Gretkowska dodała, że kobiety, które sprzeciwiają się aborcji nie powinny używać żadnej mechanicznej czy farmakologicznej antykoncepcji. Ponadto pisarka twierdzi, że te osoby opierają się przede wszystkim na kościelnej nauce, która nigdy nie była nauką, a nauczaniem. "Macie takie poczucie winy i wstydu wchłonięte z katolickim mentalem, że nie potraficie powiedzieć: aborcja nie dla mnie, ale dla innych ok" - dodała.

d4mbnd9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mbnd9
Więcej tematów