Trwa ładowanie...
d1rw1il

Nie miała na narkotyki, sprzedała 6-letnią córkę pedofilom

Prawdziwe piekło przeżyła 6-letnia dziewczyna z Florydy (USA). Jej matka, tonąca w długach narkomanka, chcąc zdobyć pieniądze na kolejną działkę kokainy, postanowiła sprzedać swoje dziecko pedofilom - podaje serwis "NY Daily News".

Share
d1rw1il

35-letnia Dalina Nichola wielokrotnie zaniedbywała swoje dzieci. Pewnego dnia nie mając już pieniędzy na kolejne narkotyki, sprzedała swoją 6-letnią córkę dwóm pedofilom. Jak ustalili śledczy, dziewczynka była wielokrotnie molestowana, nie wykluczone, że także inne osoby wykorzystywały ją seksualnie.

Policję zaalarmował bezdomny mężczyzna, który był świadkiem, jak dwóch mężczyzn w opuszczonym baraku wykorzystywało seksualnie małą dziewczynkę. Policjanci z miejscowości Jacksonville (Floryda) szybko dotarli na miejsce i uratowali 6-latkę z rąk pedofilów.

Dziewczynka została natychmiast przewieziona do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Po kilku dniowej obserwacji wraz z resztą rodzeństwa, została przekazana pod opieką babci.

d1rw1il

- Nie mogę znaleźć słów, które opisałyby piekło, jakie przeszła ta niewinna dziewczynka - mówił szef policji w Jacksonville Beach Bruce Thomason.

Matka Nicholi i babcia 6-latki broni swojej córki, twierdząc, że padła ofiarą dealerów. - Oni cały czas nachodzili ją w domu, nie dawali jej spokoju - mówiła kobieta.

35-latka uciekła z USA, została zatrzymana przez policję w stanie Georgia. W związku ze sprawą aresztowano także dwóch mężczyzn w wieku 56 i 47 lat.

d1rw1il

Podziel się opinią

Share
d1rw1il
d1rw1il
Więcej tematów