Qaqwqwrqw

"Nie jestem babcią". Wideo Donalda Tuska hitem sieci

Szef Rady Europejskiej udostępnił w czwartek zabawne wideo na Instagramie. Widać na nim jak były premier bawi się z wnukiem na placu zabaw. Chłopiec nieustannie zwraca się do polityka "babciu".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Donald Tusk pochwalił się wnukiem na Instagramie
Donald Tusk pochwalił się wnukiem na Instagramie (Instagram.com, Fot: Instagram)
Qaqwqwrqw

- Ba... ba. Babcia - mówi na nagraniu wnuk Donalda Tuska. Były premier jest wyraźnie rozbawiony całą sytuacją. Polityk próbuje wytłumaczyć chłopczykowi, że jest jego dziadkiem. - Tam jest babcia - wskazuje na kamerę szef Rady Europejskiej.

W zaledwie godzinę wpis byłego premiera został polubiony blisko 20 tys. razy. Post żywiołowo komentowali także internauci. "Aż miło popatrzeć. To jest piękny czas uczestniczyć w zabawach z wnukiem" - pisała jedna z komentujących. "Wnusio ma swoje kryteria - cudowna rodzinna scenka" - komentowała kolejna internautka.

Qaqwqwrqw

Ważne słowa

Donald Tusk zapowiadał, że w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja wygłosi na Uniwersytecie Warszawskim ważny wykład. - 3 maja jest dla mnie też osobiście bardzo ważnym świętem. Tak naprawdę całą swoją aktywność publiczną właściwie zaczynałem od nielegalnych manifestacji czczących rocznicę konstytucji - mówił kilka tygodni temu były premier.

Qaqwqwrqw

Dodatkowo w 30. rocznicę częściowo wolnych wyborów Donald Tusk ma przemówić w Gdańsku. Jak donosiły media były premier 4 czerwca ma ogłosić nowy ruch na polskiej scenie politycznej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Władysław Teofil Bartoszewski nawiązuje do słów jego ojca: mamy obecnie całą armię „dyplomatołków”

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw