Trwa ładowanie...

"Nie czuję się najlepiej". Witold Waszczykowski przerywa milczenie

Nowe informacje ws. pobytu byłego szefa MSZ w szpitalu. Jak się okazuje, Witold Waszczykowski ma "poważne problemy z drogami oddechowymi". - Nie czuję się najlepiej - zdradza.

Share
"Nie czuję się najlepiej". Witold Waszczykowski przerywa milczenie
Źródło: Agencja Gazeta, Fot: Sławomir Kamiński
d1tsp17

Witold Waszczykowski trafił do Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów. w Warszawie w nocy z 10 na 11 czerwca. O tym, że ma problemy z oddychaniem i przechodzi konieczne badania, pisaliśmy w WP już w poniedziałek. Informację potwierdziła rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

Okazuje się, że problemy z oddychaniem są na tyle duże, że polityk ledwo mówi. "Nie czuje się najlepiej, leżę w szpitalu, mam poważne problemy z drogami oddechowymi, po badaniach będzie wiadomo więcej" - powiedział Waszczykowski w rozmowie z "Super Expressem". Jak podkreślił tabloid, "cichym, zachrypniętym tonem".

d1tsp17

Waszczykowski przebywa w tym samym szpitalu, w którym do niedawna leżał Jarosław Kaczyński. Prezes PiS przeszedł w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ul. Szaserów operację kolana. Niedawno przeniósł się ze szpitala na Żoliborz, do swojego domu. Jak pisaliśmy w WP, w sobotę odwiedziła go pielęgniarka, która sprawdzała jak przebiega rekonwalescencja. Kaczyńskiego miała też odwiedzić rehabilitantka oraz współpracownicy, którzy przywieźli mu jedzenie i leki.

Hospitalizacja Waszczykowskiego to dalszy ciąg kłopotów zdrowotnych w obozie Zjednoczonej Prawicy. W niedzielę do szpitala trafił inny polityk PiS, Ryszard Terlecki. Wicemarszałek Sejmu przebywał na SORze jednego z krakowskich szpitali. Beata Mazurek poinformowała, że polityk jest już w domu, a "z jego zdrowiem jest OK".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także Kornel Morawiecki szczerze o pozycji syna w PiS. Gorzki wniosek

d1tsp17

Podziel się opinią

Share
d1tsp17
d1tsp17
Więcej tematów