Trwa ładowanie...
d1d4ijo

Nazwisko Donalda Trumpa zniknie z Alei Sław w Hollywood

Gwiazda prezydenta Donalda Trumpa wmurowana w Aleję Sław w Hollywood ma wkrótce zniknąć – taką decyzję podjęła jednogłośnie Izba Handlowa Hollywood.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwiazda Donalda Trumpa zniknie z Alei Sław w Hollywood
Gwiazda Donalda Trumpa zniknie z Alei Sław w Hollywood (iStock.com)
d1d4ijo

Aleja Sław na Hollywood Boulevard to miejsce wypełnione ponad 2600 nazwiskami osób ze świata filmu, telewizji, radia i teatru. Gwiazda prezydentaDonalda Trumpa pojawiła się tam w 2007 roku dzięki sukcesowi programu telewizyjnego „The Apprentice” („Praktykant”), którego Trump był gospodarzem. *Teraz zgodnie z postanowieniem Izby Handlowej Hollywood, która administruje Aleją Sław – ma zostać na zawsze zdjęta. *

Decyzja została jednogłośnie przegłosowana na wniosek Rady Miasta Los Angeles. W uzasadnieniu możemy przeczytać, że gwiazda zostanie usunięta ze względu „na niepokojące traktowanie kobiet i inne działania Donalda Trumpa, które nie spełniają wspólnych wartości Miasta Zachodniego Hollywood, regionu, stanu i kraju."

Gwiazda Donalda Trumpa z Alei Sław była już wcześniej zniszczona.

W 2016 roku gwiazda z nazwiskiem Trumpa została zdewawstowana przez Jamesa Otisa, który uderzył w nią kilofem, aby później zlicytować narzędzie. Pieniądze z licytacji miał przeznaczyć na cele charytatywne dla kobiet, które oskarżały Donlada Trumpa o molestowanie seksualne. Ostatnio – w lipcu 2018 doszczętnie zniszczył ją 24-letni Austin Clay.

d1d4ijo

Podziel się opinią

Share
d1d4ijo
d1d4ijo
Więcej tematów