Trwa ładowanie...
d34hzvn

Nauczycielka uprawiała seks z 17-letnimi uczniami

Nauczycielka jednej ze szkół średnich w stanie Ohio (północno-wschodnia część USA) została skazana na cztery lata więzienia ze uprawianie seksu oraz spożywanie alkoholu wraz ze swoimi uczniami - podaje dziennik "Huffington Post".

d34hzvn

Stacy Schuler spotykała się z uczniami w swoim domu w Springboro w południowo-zachodnim Ohio w 2010 roku. Pięciu nastolatków zeznało w sądzie, że nauczycielka wychowania fizycznego, po zajęciach piła z nimi alkohol, a następnie pod byle pretekstem zapraszała chłopców do swojego domu.

Wszyscy pokrzywdzeni mieli wtedy po 17 lat. Podczas procesu zeznali, że byli odurzeni alkoholem, a do stosunku seksualnego namawiała ich 33-letnia nauczycielka.

Adwokat Schuler tłumaczył przed sądem, że jego klienta nie pamięta zarzucanych jej czynów, ponieważ wcześniej spożywała alkohol, a także miała depresję i korzystała w tym czasie z pomocy psychologa.

Sędzia uzasadniając wyrok, powiedział, że nauczycielka, przekroczyła wszelkie moralne granice, oraz wykorzystała fakt, że uczniowie jej ufali. - Ci młodzi ludzie może pokazują, że są twardzi, ale tak naprawdę to ich boli - tłumaczył sędzia.

d34hzvn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34hzvn
Więcej tematów