Trwa ładowanie...

Nauczycielka matematyki oskarżona o uprawianie seksu z 14-latkiem

32-letniej mieszkance z Ohio postawiono zarzuty molestowania seksualnego i obcowania płciowego z 14-latkiem. Chłopak opowiedział jednej z nauczycielek w szkole o tym, jak uprawiał stosunki m.in. w klasie, ze swoją nauczycielką Jessicą Langford. Kobieta nie przyznaje się do stawianych zarzutów.

Share
Nauczycielka matematyki oskarżona o uprawianie seksu z 14-latkiem
Źródło: Agencja Gazeta, fot: Dawid Chalimoniuk
d208qbr

Nauczycielka z Ohio została oskarżona o molestowanie swojego ucznia. Kobieta miała z nim uprawiać seks oralny. Trwa proces - donosi Fox News. Kobieta pracowała w szkole od 9 lat. Uczyła matematyki. Zwolniła się po tym, jak zostały jej postawione zarzuty.

- Zdecydowanie zbyt często słyszymy o ludziach w zaufanych pozycjach, nadużywających swojej władzy - uważa prokurator Mat Heck Jr. Jego zdaniem, nauczycielka, angażując się w związek i molestując młodego ucznia,
swoim zachowaniem naruszyła pozycję zaufania i autorytetu.

Jak podkreśla amerykańska telewizja, to już kolejny w ostatnim czasie przypadek molestowania seksualnego ucznia przez młodą nauczycielkę. Poprzednia sprawa miała miejsce w Miamisburg Middle School, gdzie 23-letnią Madline Marx, nauczycielkę pomocniczą, oskarżono o współżycie z dwójką podopiecznych.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d208qbr

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d208qbr
d208qbr
Więcej tematów