Trwa ładowanie...
d33y6vr
d33y6vr

Nastoletnie piosenkarki w świecie filmu

Mandy Moore Nastoletnie gwiazdy muzyki pop wkraczają do filmu. Rekordy kasowe bije film "A Walk to Remember" z udziałem młodej "gwiazdki" Mandy Moore. Tymczasem producenci zastanawiają się, czy podobny sukces odniesie film z udzialem Britney Spears.
Share
d33y6vr

Większość osób, które skończyły 30 rok życia prawdopodobnie nigdy nie słyszało o Mandy Moore. Tymczasem ta osiemnastoletnia piękność z Florydy jest jedną z grona nastoletnich "gwiazdek", które stają się obiektem westchnień miliona młodych ludzi na całym świecie.

W ostatni weekend film z udziałem Moore "A Walk to Remember" zarobił ponad 13 milionów dolarów. Producenci filmowi zastanawiają się tymczasem, jakie będą losy filmu "Crossroads" z udziałem jednej z największych młodych gwiazd - Britney Spears.

#[source](https://film.wp.pl/source-the-6027637578196097c)=Britney Spears (AFP)#
#[source](https://film.wp.pl/source-the-6027637578196097c)=Britney Spears (AFP)#

Podobnie jak film z udziałem Moore także "Crossroads" jest historią, której główna bohaterka jest nastoletnią piosenkarką.

To nie jest film muzyczny - powiedział Rob Friedman z Paramount Motion Picture - To opowieść o trzech dziewczynach z bardzo dobrą fabułą i obsadą.

Zdaniem kierowników wytwórni filmowych pomysł z kręceniem tego typu filmów powinien się sprawdzić, ponieważ jeśli ktoś jest na przykład wielbicielem piosenek Britney Spears przyjdzie także na film z jej udziałem.(iza)

d33y6vr

Podziel się opinią

Share
d33y6vr
d33y6vr
Więcej tematów