Trwa ładowanie...
21-10-2014 10:00

Narodowy rozdaje fragmenty murawy z meczu z Niemcami!

11 października 2014 roku rozegrano mecz, który internauci okrzyknęli "Cudem na Narodowym"! Reprezentacja Polski w piłce nożnej pokonała Reprezentację Niemiec 2:0 w meczu kwalifikacyjnym do UEFA EURO 2016. Stadion Narodowy postanowił nie lekceważyć tego fenomenu i rozdać "relikwie" z tego meczu. Ogłasza konkurs, w którym można wygrać... fragment murawy, na którym Polacy wygrali z Niemcami.

Narodowy rozdaje fragmenty murawy z meczu z Niemcami!Źródło: WawaLove.pl
d46d5w4
d46d5w4

- Trawa, na której Polacy odnieśli historyczne zwycięstwo, została zdjęta z płyty Stadionu Narodowego i specjalnie zabezpieczona. Jej fragmenty umieszczono w doniczkach, a 40 takich doniczek trafi do zwycięzców naszego konkursu! - mówią organizatorzy konkursu.

- Co zrobić, aby zdobyć jedną z nich? Wystarczy przesłać do nas jedno wykonane przez siebie zdjęcie z meczu Polska-Niemcy. Jury wybierze 40 najlepszych prac, a ich autorzy będą mogli odebrać ze Stadionu swój fragment murawy - zapowiadają organizatorzy.

Zdjęcie należy przesłać na adres facebook@stadionnarodowy.org.pl wpisując w temacie wiadomości e-mail słowo "MURAWA". Zgłoszenia mozna wysyłać do 22 października 2014 roku, do godziny 23.59. Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

d46d5w4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46d5w4
Więcej tematów