Trwa ładowanie...

"Narodowcy weszli do Powszechnego. Jedyny materiał z wnętrza teatru". Nagranie pojawiło się w sieci

W serwisie YouTube pojawiło się nagranie z wnętrza Teatru Powszechnego. Widać na nim m.in. skandujących narodowców i pracowników teatru, którzy zabezpieczają niezidentyfikowaną substancję wylaną przez protestujących.

Share
"Narodowcy weszli do Powszechnego. Jedyny materiał z wnętrza teatru". Nagranie pojawiło się w sieciŹródło: Youtube.com
d4a3dlu

W sobotę o 17 przed Teatrem Powszechnym w Warszawie odbyły się dwie manifestację. Po jednej stronie przedstawiciele ONR oraz Młodzieży Wszechpolskiej, po drugiej - Obywatele Solidarnie w Akcji. Obie grupy rozdzielała policja.

"Media Narodowe" (należące do Stowarzyszenia Marsz Niepodległości) opublikowały w sieci film, na którym widać, jak protestujący narodowcy wchodzą do Teatru Powszechnego, gdzie odbywała się kontrowersyjna sztuka "Klątwa".

"Narodowcy weszli do Powszechnego. Jedyny materiał z wnętrza teatru" - brzmi tytuł opublikowanego nagrania.
Na filmie widać grupę mężczyzn, którzy maszerują po terenie placówki, wznosząc głośne okrzyki: "Ave Ave Chrystus Rex" oraz "Wielka Polska katolicka".

d4a3dlu

Kamera uchwyciła też moment, w którym pracownicy teatru zabezpieczają "niezidentyfikowaną substancję" wylaną przez protestujących. Z początkowych doniesień medialnych wynikało, że był to kwas. Jedna z pracownic, która została oblana substancją, miała skarżyć się na mrowienie i drętwienie ciała. Plotki okazały się fałszywe.
"Na szczęście nikt nie został oblany kwasem, jeden z pracowników kawiarni sprzątał substancję, która została rozlana w przestrzeni teatru" czytamy na Facebooku Teatru Powszechnego.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d4a3dlu

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4a3dlu
d4a3dlu
Więcej tematów